Jump to content

Şevkinizi Kıran Şeyler

NoobAccountant

Recommended Posts

sınava hem çalışıp hem kopya hazırlayıp hem en arkadan sıra tutmayı başarıp hem arkadaşlarla anlaşıp hemde kopya çektiren hocanın olduğu sınıfa düşüpte 4 tane alakasız saçma çirkin ve hunhar yorum sorusuyla karşılaşmak:) baştakilerin hepsini tekrarlayacağın şevki silip atıyor:(

Üstüne Vazife Olmadığı Halde Herşeyi Biliyomuş Gibi Davranıpta... İşi Gerçekten Bilene Müdahale Edilmesi ve Başkasının Yaptığını Beğenmeyip Sanki Anlıyomuşcasına İddaa Ederek Ukala Ukala Hareket Edilmesi Beni Deli Eder...

Üstüne Vazife Olmadığı Halde Herşeyi Biliyomuş Gibi Davranıpta... İşi Gerçekten Bilene Müdahale Edilmesi ve Başkasının Yaptığını Beğenmeyip Sanki Anlıyomuşcasına İddaa Ederek Ukala Ukala Hareket Edilmesi Beni Deli Eder...

+1

bizim teknik serviste 2 günden beri uğraştığım lanet olası acer aspire 5600 notebook bilgisayar. bu ismi hiç bir zaman unutmayacağım.

delirdim yaw wireless i tanıtmak ayrı bir dert. bugün sabahtan beri high definition audio veri yolundaki modem aygıtı tanıtana kadar göbeğim çatladı. az kalsın kapıdan dışarı atacaktım.

ama şimdi herşeyini hallettim. bütün driverlerini tanıttım. son günlerde hiç bu kadar mutlu olmamıştım.

bi türlü aktifleştiremediğim lanet olasıca vista ultimate sp1.

hiç bir crack fayda etmiyor.

AMA en kısa zamanda bir kez daha yükleyeceğim bi arkadaştan yadım alıyorum inşallah bu kez olacak....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...