Jump to content

Cd Sınırlı Kurulum

ridvan2111

Recommended Posts

Slm arkadaşlar.

elimde Cd den copyalanmış bir program setup u var fakat sanırım kurulum sınırlaması varmış

yani 10 kurulumdan sonra serial numarasını kabul etmiyor.

ben yardımcı bir proğlamla setupun içindeki dosyaları çıkarttım ama ne yapabilirim bu sınır sayısı kaldırılabilirmi?

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

eğer kurulum sınırlaması kaldırılabilirse setupu rapite upload edip linki eklerim

kurulum sınırlaması ancak o programın bilgisayarına bıraktığı bir kayıt dosyası sayesinde gerçekleşir.bunu bulup temizlersen istediğin kadar kurabilirsin.. yani sorunun cevabı sistemde ;)

kurulum sınırlaması ancak o programın bilgisayarına bıraktığı bir kayıt dosyası sayesinde gerçekleşir.bunu bulup temizlersen istediğin kadar kurabilirsin.. yani sorunun cevabı sistemde ;)

bunun ıcınde ccleaner ın son surumunu kullan ustelıkte kullanırken tarama seklını guvenlı-35 pass tarama olarak ayarla bıraz uzun surer ama ısını tamameen gorur

arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ediyorum.

Benim bu konularda fazla bilgim olmadığından sanırım soruyu yanlış sordum.

benim elimde orjinal cd den kopyalanmış bir setup var orjinal cd yok.

elimdeki bu setupu çlıştırdığımda demo kurulumu için veriken key i kabul etmiyor. Yanlış key uyarısı veriyor.

setup kopyasını bana veren arkadaşla görüştüm orjinal cd ile de artık kurulum yapamadığını söyledi.

peki bu ne anlama geliyor.

bendeki setup ilk kurulumda yanlış key hatası verdi neden olabilir.

sen programın ne olduğunu yazarsan daha iyi olucak..

ledit1.14

brode desen editör programı

herkes tarafından kullanılan bir program olmadığından proğramın ismini yazmamıştım

elinde bulunan varsa yardımlarınızı bekliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...