Jump to content

Philips Spd2412t Dvd Yazıcı Sorunu ?

hayatın_içinden

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bir sorunum var günlerdir hala çözemedim doğrusu sizlerden yardım istiyorum ; DVD + R medyalarını yazmıyor sürücüm neyden kaynaklanıyor acaba firewaresini yenilememe ragmen nero ve başka bir çok programlarla denememe ragmen bir türlü yazılmıyor dvd+r medya'sına.....Kullandığım DVD sürücüsünün resmini koyuyorum belki kullanan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız yorumunu yapsın diyerekten....

b-368257-Philips.jpg

nec 3570A dvd writer ım var.2 sene sorun yoktu.1 haftadır dvd-r boş medyalara yazıyor.ama okumuyordu.dvd+r medya aldım.şimdi yazıyor ve okuyor

nec 3570A dvd writer ım var.2 sene sorun yoktu.1 haftadır dvd-r boş medyalara yazıyor.ama okumuyordu.dvd+r medya aldım.şimdi yazıyor ve okuyor.dvd+r medyada veri ortadan kenara yazılıuor.dvd-r medyada dış kenardan merkeze ortaya doğru veri yazılıyormuş

arkadaşım garantisi varsa garantiye yolla başka marka bir boş dvd kullan ve denemeler yap birde yavaş yazdır olmazsa yeni bir dvd yazıı alman gerekebilir.saygılar

Malesef bu aletin garantisi yok ve bir çok kez denememe ragmen hiç birtürlü yazmıyor...

nec 3570A dvd writer ım var.2 sene sorun yoktu.1 haftadır dvd-r boş medyalara yazıyor.ama okumuyordu.dvd+r medya aldım.şimdi yazıyor ve okuyor

nec 3570A dvd writer ım var.2 sene sorun yoktu.1 haftadır dvd-r boş medyalara yazıyor.ama okumuyordu.dvd+r medya aldım.şimdi yazıyor ve okuyor.dvd+r medyada veri ortadan kenara yazılıuor.dvd-r medyada dış kenardan merkeze ortaya doğru veri yazılıyormuş

hangisi daha iyi ..? Hiç deneme fırsatım olmadı dvd-r medyasını

benim nec 3570A model dvd writer ım.2 senedir bütün dvd leri yazıyor ve okuyordu.1 haftadan beri dvd-r medyaya verileri yazıyorum.fakat içine baktığımda boş gözüküyordu.ama dvd-r medyanın içi dolu idi.yani yazdığı dvd-r medyanın içini boş gösteriyordu.pc dergilerinin verdiği program dolu dvd leri okuduğunu farkettim.internette yağtığım araştırmada dvd+r medyayı okuyabileceğini buldum.O zaman pc dergilerinin verdiği dvd , dvd+r medya olabilirdi.4 gün önce boş dvd+r medya aldım.morning in

MXP yi yazdım.ve modifiye olan MXP yi pc me kurdum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...