Jump to content

Rapidshare Time Resetter Reset.exe

Kænuni

Recommended Posts

Arkadaşlar betikleri bulamıyorsanız kendiniz oluşturacaksınız yapması çok basit bir olay yüzünden hala rapide karşı eziliyorsunuz forumda arama mantıgımızda tam olarak oturmamasından kaynaklanan bir durum eskiden bunlar ile ilgili bir sürü anlatım yapılmış programlar ve anlatımları ile beraber, benim bizzat yaptıgım anlatımlar muhakkak işinize yarayacaktır :

Buyrun konuya burdan gelin..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=101458&hl=Rapidshare%27den%20%20S%C3%83%EF%BF%BD%C2%BCre%20Beklemeden%20Download%20Yap%C3%83%EF%BF%BD%C2%B1n&st=0[/CODE]

Arkadaşlar betikleri bulamıyorsanız kendiniz oluşturacaksınız yapması çok basit bir olay yüzünden hala rapide karşı eziliyorsunuz forumda arama mantıgımızda tam olarak oturmamasından kaynaklanan bir durum eskiden bunlar ile ilgili bir sürü anlatım yapılmış programlar ve anlatımları ile beraber, benim bizzat yaptıgım anlatımlar muhakkak işinize yarayacaktır :

Buyrun konuya burdan gelin..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=101458&hl=Rapidshare%27den%20%20S%C3%83%EF%BF%BD%C2%BCre%20Beklemeden%20Download%20Yap%C3%83%EF%BF%BD%C2%B1n&st=0[/CODE]

Jdownloaderin kendi sitesinden baktım.betikle alakası yok.betik olayını bende biliyorum,aytekin arkadaşın yazdığı gibi 10 saniyede ıp alma rt103 ile olmuyormuş.diğer modellerde oluyormuş .rt103 olmuyormuş.sende benim bulduğum yöntemi bi dene bakalım

oluyormu olmuyormu gör.betikle falan uğraşmaya değmez.anlattıklarımı aynen uygula arka arkaya indirme yap,modeme rstart yapmadan.indirme programlarına rapid linklerini ekle,modemi hiç kapatıp açmadan arka arkaya indir.senin anlattığın modeme her indirme yaptıktan sonra restart atıyor,hiçde iyi değil.benim anlattığım modem hiç kapanıp açılmıyor.

• Editor

arkadaşlar jdownloader'ın kendi sitesinden modem markanıza ve model numaranıza göre betikleri indirebilirsiniz...

size uygun olan betiği indirdikten sonra tek yapmanız gereken betikteki gerekli yere modem kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmek, son olarak da betiği kopyalarak jdownloader programında uygun yere yapıştırmak, bu kadar :)

ayrıca Göçmez arkadaşım, Rapid ve benzeri siteleri en iyi kandırma yöntemi modeme reset attırmaktır, bu da jdownloader ile çok kolay bir şekilde yapılıyor... :rolleyes:

http://jdownloader.org/tr/knowledge/wiki/reconnect/scripts[/CODE]

mephistooo2 .arkadaşım ,modeme rest atmak kolay ,fakat modemi bi süre sonra çöpe atarsın.devamlı modeme rest atmak modemi çok kolay bi şekilde arıza yaptırı,kullanılmaz duruma getirir.bunu sende biliyorsundur..ben diğer siteler için söylemedim.rapidshare için söyledim.benim uyguladığım yöntemde modem hiçbir şekilde rest atmıyor.kaç bağlantı olursa olsun diğer bağlantıları etkilemiyor.ayrıca diğer indirme sitelerinde çalışıp çalışmadığını deneyecem ,tahminim onlardada çalışır.çalışıp çalışmadığını ayrıca burada yazarım.sende dene bu yöntemi .cevap yaz bakalım nasılmış.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...