Jump to content

Disk Write Copy Yazılım

Pardayar

Recommended Posts

dwcproeng.gif

Dil: Rusça, İngilizce.

Ve geliştirici çok ilginç logosu: logo333.png

Ücretsiz ay için çalışın.

Disk Write Copy 1.x ürün hattının gölge disklerdeki özel teknolojisi tabanlı hemen sistemi ve dosyaları geri alma için bir yazılım. Bu güvenilir Yanlışlıkla ve amaçlanan değişikliklerden sabit diski korur.

Ne zaman sistem diski koruma etkinken, Disk Bana Kopyala antivirüs ve kayıt defteri potansiyel kötülüklerden sistem ve kullanıcı kişisel dosyaları koruyarak yazılım temizleme kullanarak durdurmak sağlar. Bu standart yedekleme çözümleri üzerinde kullanıcı, yazılımın büyük faydalar ile ek işlemler gerektirmez otomatik geri alma için teşekkür ederiz. Geri, sadece birkaç saniye sürer korumalı disk boyutu bağlı değildir ve ek disk alanı tahsisi gerektirmez.

Ne zaman açılış bilgisayarınıza emin olabilir gelecek zaman:

- Bilgisayar virüsleri, solucanlar, Truva atları, casus yazılımlara ve zararlı kod önce ücretsiz

Aynı şekilde kaydedilir - İşletim sistemi ve tüm dosyaları aynı halindedir

- There is no kullanım tarihi bir önceki oturumu için saklanan

- Tüm zararlı faaliyetleri kullanıcılar tarafından gerçekleştirilir (), bir önceki oturumu sırasında çocuklar gibi bertaraf vardır

Korumalı diskte - Silinmiş veya bozuk veri bozulmadan kalır

Disk Write Copy 1.x ürün hattının tamamen Vista işletim sistemi, 64-bit sürümü de dahil olmak üzere desteklemektedir.

Supports:

- Protect several hard drives

- Support for SCSI, ATA, SATA and IDE drives

- Support for FAT, FAT16, FAT32, ExFAT, NTFS filesystems for both Basic and Dynamic disks

- Support for Simple, Striped-Set, Volume-Set and Mirror-Set volumes

Microsoft Windows 2000

Microsoft Windows XP

Microsoft Windows XP x64

Microsoft Windows Vista

Microsoft Windows Vista x64

Microsoft Windows 2000 Server

Microsoft Windows 2003 Server

Microsoft Windows 2003 x64 Server

Microsoft Windows 2003 IA-64 Server

Microsoft Windows 2008 Server

Seçin ve sürümünü indirmek için: http://www.diskwritecopy.com/eng/download_dwc.html

aşk pencreleri waow.

"Aşk" - bu kelime ben anladım :)

bu program recovery my files gibi bişey anladığım kadarıyla değilmi?

Evet, doğru.

Fakat sadece dosya ve bölümü tüm diski ile koruma altında. Yani, bu diskler of korunması dahil etmek gereklidir. Bu sistem sürücüsü, daha sonra tüm sistem koruması altında Windows olacak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...