Jump to content

Toshiba U3 Sorunu

hsyn22

Recommended Posts

Arkadaşlar toshiba u3 2 gb flash diskim var.Bir gün flash diskimi bilgisayara taktığımda m-sys pan ucl mode usb device adında 16 mb şeklinde görünmeye başladı.Sorunum nedir ve nasıl çözümlenebilir?Şimdiden hepinize yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

arkadaşım benim bildiğim daha doğrusu bende de sandisk u3 lü flash bellek var o ikitane donanım ekliyo birisi u3 için diğeri depolama için o 16 mb dediği o u3 için ayrılmış olan alandır veya kesilmiş olan alandır sen bi dene bakalım 700 mb lik dosyayı atmaya çalış bakalım olacakmı.olmazsa virüs girmiş olabilir ama yine devam ederse garantisi varsa garantiye yolla.saygılar

İki farklı bölümde göründüğünden ve 16 mblık bölümün u3ün işletim sistemi olduğundan haberdarım.Eğer virüs girmişse onu nasıl temizleyebilirim?Yada flash diski kurtarmanın yolu yok mu?

u3 programı flash bilgisayara taktığın zaman çalışıyor mu ?. Eğer çalışmıyorsa u3 programını yeniden kurdugun zaman flash disk çalışacaktır.. u3 programını nerden bulucam dersen tanıdıkların toshiba flash olan varsa onun içindekii dosyaları kendi flash kopyala sonra flash için çalıştırmayı dene.. olmasa aşağıdaki linkden indirebilirsin..

http://lpinstalleru3.s3.amazonaws.com/LPInstaller.exe[/CODE]

u3 programı flash bilgisayara taktığın zaman çalışıyor mu ?. Eğer çalışmıyorsa u3 programını yeniden kurdugun zaman flash disk çalışacaktır.. u3 programını nerden bulucam dersen tanıdıkların toshiba flash olan varsa onun içindekii dosyaları kendi flash kopyala sonra flash için çalıştırmayı dene.. olmasa aşağıdaki linkden indirebilirsin..

http://lpinstalleru3.s3.amazonaws.com/LPInstaller.exe[/CODE]

Bilgisayara flashı taktığımda u3ü görmüyor ve açmaya çalıştığımda biçimlendirilsin mi diye soruyor.Biçimlendirilsin diyincede biçimlendirme tamamlanmadı yazısı geliyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...