Jump to content

Bildirim Alanındaki Simgeyi Kaldırmak...

ysf_09

Recommended Posts

Arkadaşlar işletim sistemim vista sp1 home premium... Sağ altta saatin yanında bulunan kurmuş oldugum bir driver'in (launch manager) simgesini nasıl yok edebilirim... programın içerisinde böyle bir seçenek yok... programı kaldırmak silmek yada çıkış yapmak istemiyorum çünkü gereken bir driver... aktif olması lazım... bildirim alanındanda gizlemek istemiyorum... bunun bir yolu varmı arkadaşlar... yanlış hatırlamıyorsam xp de böyle bir imkan vardı... tam hatırlamıyorum ama kayıt defterinde ufak bir oynama ile simgeyi görünmez yapabiliyoduk... acaba vistada da böyle bir imkan var mı...

Görev çubuğuna sağ tıklayıp özellikler dediğinizde bir pencere açılıcak o ekrandan kaldırabilirsiniz. (vista kullanmadığım tam yerini hatırlayamayacağım). Yada msconfig den başlangıçtan o programı kaldırın reset attğınızda bir daha gelmemesi lazım.

Görev çubuğuna sağ tıklayıp özellikler dediğinizde bir pencere açılıcak o ekrandan kaldırabilirsiniz. (vista kullanmadığım tam yerini hatırlayamayacağım). Yada msconfig den başlangıçtan o programı kaldırın reset attğınızda bir daha gelmemesi lazım.

özellikler/bildirim alanı/özelleştir simgelerin yanında üç seçenek var 1.etkin olmadığnda gizle 2.gizle 3.göster tabiki gizle diyeceksin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...