Jump to content

Directx 10 Msvcrt.dll Hatası

megasonic

Recommended Posts

Forumu inceledim böyle bir konu daha önce açılmış ama çözüm yok. Pcye Directx 10 ü yükledim ekran kartım ATI Radeon HD 2400 512mb yani directx 10 uyumlu fakat yükledikten sonra msvcrt.dll diye bir hata aldım ne açsam bu hatayı alıyorum. msn açtıgım zaman crysis directx 10nu açtıgım zaman bu hata geliyor. Crysis DX10 u açmıyor. msvcrt.dll yi internetten indirdim bu seferde başka program kullanıyor değiştiremezsiniz diyor bir çözümü yokmu.

Not: Güvenlik Kipinden kopyaladım olmuyor. Directx 10 u yeniden yükledim XP için olanı yinede sorun giderilmedi

Oynu açtıgımda "1568752 yordam giriş noktası, msvcrt.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı." yazıyor. Lütfen bir yardım edin nasıl çözebilirim.

http://img9.imageshack.us/my.php?image=msvcrt.png

msvcrt.dll google yaz indir bukadar basit
Please register to see this content.
:)

Arkadaş konuya bakmadın galiba çoktan indirdik o dosyayı fakat system32nin içine atınca bu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor değiştiremezsiniz diyor. güvenlik kipindende açtım kopyalanmıyor dosya.

Arkadaş konuya bakmadın galiba çoktan indirdik o dosyayı fakat system32nin içine atınca bu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor değiştiremezsiniz diyor. güvenlik kipindende açtım kopyalanmıyor dosya.

benim :) ati x1550 Directx 9 bende calısıyor Crysis. vista bacik orginal korsan kullanıyorum

XP'ye DirectX 10 yüklemesi sonucu oluşan hatalı oyunlardan bir görüntü.

Biz zamanında çok söyledik DX10 yüklemesi sakıncalı diye.

XP'ye DirectX 10 yükleyip mahvetmişsin sistemini.

Hiç uğraşma temiz format at mümkünse vista kur Crysisi adam gibi DX10 ile oyna.

XP'de olacak iş değil o.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...