Jump to content

Ddr2 Olurmu Bu Makınaya

asizemheri

Recommended Posts

arkadaslar ben bişiyi merak edıyorumda şimdi benim pentıum amd socket 939 ai series işlemcim var ve anakartımda asus a8v ai series dir buna ddr2 rem takılıyormu suankı kullandıgı 400mhz ddr remdır sizce olurmu ddr2 rem

"Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" demişler. Birşeyi bilerek yazmak var bilmeyerek yazmak var. Ben mikrop'un nasıl yazıldığını bilmiyor muyum ? Biliyorum. Böylesi daha hoşuma gittiği için "q" ile yazıyorum. Ama"rem" ram'ın yanlış yazılmış halidir.

1 GB DDR 400 MHZ KINGSTON 36$ gelişi var.

Kusura bakma piyasadan da bayılacan 50-60 doları alacan DDR ram,

DDR 2 uymaz

ddr nin sıfırı kaldımı piyasada bilmem ama varsada sıfırına para vermek mantıksız piyasada 50 liraya bulunabilir ve hatta daha altı gecen ben sattım 3x512 fiyat vermeyeyim benim sattığım bana başkasının pazarına mani olmayayım

"Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" demişler. Birşeyi bilerek yazmak var bilmeyerek yazmak var. Ben mikrop'un nasıl yazıldığını bilmiyor muyum ? Biliyorum. Böylesi daha hoşuma gittiği için "q" ile yazıyorum. Ama"rem" ram'ın yanlış yazılmış halidir.

gardas merak etme bende bılıyom ram yazmayı acele yazdık kusurumuza bakma bida olmaz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...