Jump to content

Sallamasyon Hikayeler

cengoverdi

Recommended Posts

birgün bana araba çarpar ve ben ölürüm cehenneme doğru gidiyordum ki kapıya yazı akmışlar "tadilat nedeniyle kapalıyız cennetten devam" bende cenete doğru yönelirim kapıyı açarım kapının önünde nur yüzlü aksakallı azında cigarası bir moruk bana sorar birader nereye böyle bende cehenneme gidiyordum ki kapıya yazı asmışlar "tadilat nedeniyle kapalıyız cennetten devam" bende buraya geldim herif bir liste çıkart tı kartal-pendik okadar uzun 1.5 saat aradı benim adımı buldu listeden baktı cengizhan g. dediki birader dedi kusra bakma dedi sen daha ölmemişin dedi hadi geldiğin yere geri git dedi gözlerimi bir açtım hastanedeyim hemşireler bana suni tenefüs yapıyor :)

arkadaşlar herkez akılına geleni yazsın en azından 1 tane eklesin

• 1 ay sonra...

Bir çocuk çok bilgisayar oynuomuş annesi kapat demiş kapatmamış yine demiş kapatmamış bilgisayara istediği kadar oyun yüklemiş annesi indirmion demi demiş çocuk CDLeri kırmış internetten indirmeye başlamış googleden hep arayıp indirmiş en sonundada dıgıl kızmış napıyorsun olum eşekmiyiz biz demiş çocuk sıkıntıdan monitorü kırmış kasayı satmış 400 TL'si olmuş oh be bilgisayar ne manyak bir şeymiş demiş en sonunda rahatlamış :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...