Jump to content

Yar Bana Bir E(y)lence- İftarda Açığız

tabele

Recommended Posts

Davul çok erken çalınıyor :p

band.gif

taz.gif

Ben bu sene hiç davul sesi duymadım ramazan ayında ama geçen gün davulcu para topluyodu :(:(

Edit;

Bu arada geçenlerde Şeyh Şamil Hz.lerinin rus çarına cevabını gördüm ve çok duygulandım sizler de görün istedim

F34TREmHtbk

• Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Ben bu sene hiç davul sesi duymadım ramazan ayında ama geçen gün davulcu para topluyodu :lol::angry:

Abi, Adana'da Belediye Başkanı Yasakladı..

Neymiş, Gürültü Kirliliğiymiş..

Diskoları Neden Kapattırmıyorsun Geceleri O Zaman..

Hayırlı sahurlar ezana kadar TNC-Tr :)

Hayırlı Sahurlar Olsun..

Burda Okundu Bile Yahu.. :D

Abi, Adana'da Belediye Başkanı Yasakladı..

Neymiş, Gürültü Kirliliğiymiş..

Diskoları Neden Kapattırmıyorsun Geceleri O Zaman..

Herkesin gürültü kirliliği anlayışı ayrı işte. Herkes de kendi anlayışına göre yaşayıp karşılığını alacak.

Ne yapalım herkesin yaptığı kendine.

• 2 hafta sonra ...

Bu ayın sonunda saatler geri alınıyor yani iftar 1 saat daha erken olacak o zaman eksik tutulan oruçlar daha kolay tamamlanır. Bu arada aynı zamanda da şevval ayı içinde olacağız. Ramazanda 30 gün tutulan orucun üzerine Şevval de 6 gün daha oruç tutulunca bir yıl oruç tutmuş gibi :) mükafatı var. :)

Bu bonusu da kaçırmamak lazım de mi ? :):)

Bu ayın sonunda saatler geri alınıyor yani iftar 1 saat daha erken olacak o zaman eksik tutulan oruçlar daha kolay tamamlanır. Bu arada aynı zamanda da şevval ayı içinde olacağız. Ramazanda 30 gün tutulan orucun üzerine Şevval de 6 gün daha oruç tutulunca bir yıl oruç tutmuş gibi :) mükafatı var. :)

Bu bonusu da kaçırmamak lazım de mi ? :):)

bilgilndirdiğiniz için tsk ederim

SU SAAAT ITIBARIYLE BENDE NOKTAYI KOYAYIM SAAT 06:13 VE BAYRAM NAMAZINA AZ KALDI MILLET RAMAZAN BITTI :) INSALLAH TEKRAR BIR RAMAZANA DAHA CIKABILIRIS HERKESIN BAYRAMI SIMDIDEN MUBAREK OLSUN BAYRAM BASLIO MILLET KALKIN HADII HEYY UYUMAA :)

Kalktık kardeşim ne bağırıyorsun :) Kulağımız sağır oldu bağırmadan da uyandırabilirdin bizi :) Allah bizleri tekrar ramazan ayına kavuştursun ve tüm ibadetlerimzi kabul etsin.

Büyüklerin ellerinde, küçüklerin gözlerinden, ortancaların da alınlarından öperim. :)

Allah tuttuğumuz oruçları kıldığımız namazlarıo kabul etsin, daha nice ramazanları görmeyi nasib etsin...

Seneye inşallah bu topikte buluşuruz :p

Hayırlı Bayramlar...

Amin. İnşaAllah seneye tekrar bu başlıkta buluşuruz :p

Bugunde tam Günü Hani En Güzel Güne Rast Geldi. Az Sonrada Cumaya Giderim Artık. Allah'ın Her Günü Güzel Ama Bugunun Ayrı Bir Güzelliği Var

evet iki bayramı bir günde yaşıyoruz :(

yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz;

arada yemek te yedik ve bayram , bayramınızın neşe içinden geçmesi dileğiyle

Tüh ya bayram namazını kaçırdım. Geçen yıl abim kaçırdı diye dalga geçmiştim. Bu yıl da benim başıma geldi. Millet camiden geliyo ben camiye gidiyorum. Utanç verici :(

Bu da bir gerçeklik ki; birisiyle herhangi bir konuda dalga geçince aynısı muhakkak bir şekilde insanın başına geliyor :p

Ya sorma ya bende cumayı kaçırdım birini ziyarete gitmiştim bir baktım saat geçmiş camiye koştum nefes nefese tam kapıdan girdim (kapı dış kapı çünkü millet minibüs yolunda namaz kılıyodu o derece doluydu.) tüm millet kalktı arkasını dönüp çıkmaya başladı :( utanıyorum

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...