Jump to content

Yar Bana Bir E(y)lence- İftarda Açığız

tabele

Recommended Posts

• Replies 170
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...

Bu güzel Mubarek Feyizli Rahmet Dolu Ramazan'a üzülerek, içimiz buruk bir şekilde, tekrar gelmesini bekleyerek, veda ediyorum. Ve Dua'arım Ya Rabb'i n'olur :D n'olur bir daha göster.. N'olur Ya Rabb'i :D N'olur :D:D

• 10 ay sonra...

Hayırlı sahurlar ben yatıyorum işe kalkacağım birkaç saat sonra :D

Sahurda da bilgisayarı açarsam kavga çıkar evde herhalde ama bir ara deneyim bakalım sırf bu konuya katılmış olmak için. Güzel oruçlar tutabilmemiz ve de oruçlarımızın kabul olması dileğiyle herkese hayırlı ramazanlar :(

herkese iyi ramazanlar b ugün il defa asık olduğum kız cafeye geldi baktım ne yapim ne yapim akınsofttan ekran görüntüsü gösterme özelliği sayesinde msn adresini aldım baktım dedim bişeyler ikram edelim kola aldırttım ablsıda içiyo oda enson baktım ki anasayfada raman yazıyo biz oruc deilmiysdik dedim millet bana güldü ah ah reil oldum 3 bardak kola içtim neyse dedim zaten oruc çıktı bende devam ettim içmeye allah beni affetsin sözde eve gidecektim ben bu gidşle mersinli olup çıktım yaw

herkese iyi ramazanlar b ugün il defa asık olduğum kız cafeye geldi baktım ne yapim ne yapim akınsofttan ekran görüntüsü gösterme özelliği sayesinde msn adresini aldım baktım dedim bişeyler ikram edelim kola aldırttım ablsıda içiyo oda enson baktım ki anasayfada raman yazıyo biz oruc deilmiysdik dedim millet bana güldü ah ah reil oldum 3 bardak kola içtim neyse dedim zaten oruc çıktı bende devam ettim içmeye allah beni affetsin sözde eve gidecektim ben bu gidşle mersinli olup çıktım yaw

Keşke ilk unuttuğundan sonra devam etmeseydin. Her şey gibi bunun da bir sorumluluğu var. 61 olmuş görünüyor.

Aşk insanı ne hallere düşürüyor Allah yardımcın olsun.

Bence aşkı herkes tatmalı ve nasıl bir duygu olduğunu anlamalı.

Bu arada Psychology'nin oruçla ilgi söylediğine katılıyorum. Hatırladığında içmeyi bırakmalıydın kardeşim :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...