Jump to content

Formattan Sonra Oyun Kurulumu

alioren

Recommended Posts

mrb arkadaşlar ben oyunları yerel disk e ye kuruyorum formattan sonra call of duty 4 5 gta san andreas nfs serilerini yüklemeden oynayabiliyorum ama pes 2009 u tekrar yüklemem gerekiyor formatı yerel disk c ye attığım halde yerel disk e sürücüsündeki pes 2009 u tekrar tekrar yüklemeden nasıl oynayabilirim

yerdımlarınız için teşekkürler

İlk başta BİOS ayalarlarını yaptırktan sonra hızlı biçimlendirimi tıkladın.Tıkladıysan onu system32 nin içine atmıs olabilirsin o dosyları benim yaptıgım bir oyun var şu anda online RPG oyunu benimkide ole olmustu.Bunda bişe yok bide opyun yuklemek için www.orbitdownloader.com

İlk başta BİOS ayalarlarını yaptırktan sonra hızlı biçimlendirimi tıkladın.Tıkladıysan onu system32 nin içine atmıs olabilirsin o dosyları benim yaptıgım bir oyun var şu anda online RPG oyunu benimkide ole olmustu.Bunda bişe yok bide opyun yuklemek için www.orbitdownloader.com

yaw normal format atıyorum işte

pes 2009 u yenidenmi indireyim 6 gb olması lazım bizim kota 4 gb elimde oyunun dvd lerii var ama ben her format sonrası oyunu tekrar kurmak istemiyorum

yada o oyunu nasıl portable yapabilirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...