Jump to content

Başlangıç Ekranı

miy33

Recommended Posts

ntoskrnl.exe dosyasında bulunuyo orada wındows xp nın orjınal gıf dosyasını degıstıremezsın ama oradakı bıtmap kısmında bulunan 100.bmp resmıyle kendı bmp resmını degıstır daha sonra kaydet sıstem yoluna at baslangıcta gozukecektır

:D 17

http://www.mediafire.com/file/cr4mmi0tgmm/NR_VistaRTMBootEkrani_Addon_2.0.3.7z[/CODE]

Hazır Boot Ekranı, :D

[b]Driver.cap ın içinde bulursun.Kolay gelsin..[/b]

Driver.cap'mı ?

Driver.cap ın içinde bulursun.Kolay gelsin..

driver.cap derken baskanım

ntoskrnl.ex_ dosyası xp cd ıcerıgı ıcın daha sonra cıkarmak ıcın en kolay yol da 7 zıp programı sag tıklayıp arsıvı ac de veya dosyayı cıkar dıyıp masautunu goster olay tamamdır

bu dosyayı indirdim lakin sistem32 nin içinemi atacam komple

İçindeki Dosyaları I386 dosyasının içine atacaksınız.

Sistem32 demişsiniz,Ben yanlış anlamışım zannettim ki Xp yapıyorsunuz,Kusura bakmayın, :D

Onun için TuneUp Programını indirin

http://rapidshare.com/files/172911203/TU2009.8.0.2000.35.EN.rar[/CODE]

Boot Ekranınıda verdim, Programı kurun.

Açılan Ekrandan,

1.Customize Windows tıklayın,

2.Change Boot Screen Tıklayın Orda Add Butonunu tıklayın, Size verdiğim aşağıdaki Boot ekranıdır.Onu Rardan çıkan dosyayı gösterin :D

[CODE]http://rapidshare.com/files/222752297/Vienna__Windows_Seven7__bootscreen_vista_.rar[/CODE]

Bu dosya ntoskrnl.exe'de.

Fakat içindeki BitMap'ları açtın mı simsiyah göreceksin (ki açmış görmüşsündür)

Bunun sebebi de şu.

O resimdeki tüm renkler siyah şekilde kaydedilmiş.

XP'nin renk paleti yüklendiği zaman renkler çıkacaktır.

XP açılış ekranının denemesini yapmıştım birkaç gün önce.

Normalde simsiyahtı.Fakat renk paletlerini yüklediğim zaman,gerçekten de bildiğimiz XP açılış ekranı görünmüştü.Bunca zamandır neden şu açılış ekranını göremediğimi o zaman anladım.

açılış ekranının hatasız ve düzgün görünmesi için 640x480,16 renk ve renk paletine uygun kaydedilmesi gerekir.

Ama uzun iş.En iyisi tuneUp gibi bir programla halletmek.

Zaman bulursam bir anlatım yaparım.Ama daha tam denemesini yapmadım.Kendi makinemde çalışıyordu.

Diğer sorulara arkadaşlar cevap vermişler sağolsunlar.

• 11 ay sonra...

arkadaşlar bu ekranın bir türlü bulamadım .editleyeyim. nerede acaba

ntoskrnl.ex_ logonui.ex_ winlogon.ex_ arkadaşlar hali hazır xp cd sinin açılış ekranını değişrirmek istiyorum kurulunca vista açılış ekranı gibi olsun istiyorum yani elimde olan xp cd ye entegre edeceğim ne gerekiyor nerden bulunur magiçiso ile entegre edeceğim imkan varmı teşekkürler.

Arkadaşlar yokmu bir yardım edecek xp cd ye entegre etmem için gerekli dosyaları verecek teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...