Jump to content

Uykuya Dalacağım Sırada Kaslarım Kasılıyor

nuru

Recommended Posts

Arkadaşlar gözüme bir türlü uyku girmedi tam uykuya dalacağım sırada kaslarım kasılıyor uykum kaçıyor...acaba nedenini bilen varmı yada sizdede oluyormu?? puff yarında ehliyet sınavına gircem bi öneriniz varmı arkadaşlar?? :D

Çıkmış soruları çzdüysen stress yapmanı gerektirecek birşey yok. Kafan rahat olsun :D

Önerilerin için teşekkür ederim arkadaşım çok çalıştım inş. iyi geçer ama bir türlü uyuyamıyorum kaslarım kasılıp duruyor deli olcam....

git ılık bi duş al :) Sonra hiç bir şey düşünmeden yat :)

yarın iki tane sınavım var. Bende tam yatıyorum kaslarım beni tekrar pc başına getiriyo :D

Bultar abi buna bi çözüm yolu var mıdır :D

valla beni güldürdün ya şu halimde allahta seni güldürsün... :D önerilerin için teşekkürler arkadaşım sanada sınavlarında başarılar dilerim bende uyumaya çalışıcam artık yoksada yarın girerim sınava gelir eve bayılır uyurum artık... :D

Sınavlarından biri Quantum Fiziği değilse dolan buralarda, öyleysede git çalış ne işin var burada :)

Quantum değil. Fizikçiyim birinci sınıfta Edebiyat, İnkılapla uğraşıyoruz abi ya.. :D Quantuma van kurban.. :D

Ama sözel beni öldürüyo.. :)

valla beni güldürdün ya şu halimde allahta seni güldürsün... :D önerilerin için teşekkürler arkadaşım sanada sınavlarında başarılar dilerim bende uyumaya çalışıcam artık yoksada yarın girerim sınava gelir eve bayılır uyurum artık... :D

Duş meselesinde ciddiyim :) Sınava uykusuz girme..

Diyene bak :)

kalsiyum ve magnezum dengesizliği durumunda görülebiliyor.magnezum ve kalsiyum içeren besinler veya doktorun önerebileceği ilaçlar ile giderilebildiğini biliyorum.

Bir de fazla bilinmeyen "huzursuz bacak sendromu" adında bir rahatsızlık var.

internetten bi arastır istersen.

geçmiş olsun.

kalsiyum ve magnezum dengesizliği durumunda görülebiliyor.magnezum ve kalsiyum içeren besinler veya doktorun önerebileceği ilaçlar ile giderilebildiğini biliyorum.

Bir de fazla bilinmeyen "huzursuz bacak sendromu" adında bir rahatsızlık var.

internetten bi arastır istersen.

geçmiş olsun.

Huzursuz bacak sendromu ayrı dostum :D ,norolojik defisitlerle birlikte olması gereki onun bildigim kadariyla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...