Jump to content

Windows 7 Driver Sorunu

97has

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bugün Windows 7 Build 7068 i kurdum.Yanlız bir defa sanal makinada Vista driverlerini kurmaya kalkınca çöktüğü için bu driver sorununu nasıl hallederim bilmiyorum.Bilen varsa yardım edebilir mi??

update yaptın mı?

Evet yaptım.1 tane güncelleştirme bulu.Onuda kurdum.Güncelleştirme yaklaşık 13mb dı.Benim vista için olan driverlarım bile 200-250 mb tutuyor.Yani onla alakalı olduğunu sanmiyorum.

ben şu an win 7 build 7077 kullanıyorum kurması 15 dakika sürdü kurduktan sonra hemen internete girebildim herhangi bi sürücü kurmadan (asus p5 k se anakart kullanıyorum onboard HD ses +Lan )ama yinede sürücüleri kurman gerekebilir yada internete bağlana biliyorsan gereken sürücüleri kendisi kurar kurmuyorsada otomatik olarak tanır

arkadaşım ben win 7 7077 kurdum şu an ondan yazıyorum vistanın drverini kurdum kabul etti artı kuramadıgım hiç bir pro yok ben vistadan vaz geçmem diyordum ama her halde win 7 çıkarsa geçecegim oyun perfonbasını karşılaştırdım vista ve xp den çok iyi oldugunu gördüm artı açılış kapanış kısalmış çok iyi bir sistem geliyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...