Jump to content

Sametech 1.03 Için Yardım

gkozcan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ;

Sametech 1.03 programı çeviri yapabilen güzel programlardan birisi , ancak 2 tane beni ilgilendiren sorunum var. Bir tanesi programı setup yaptıktan sonra seri numarası istiyor. Yani full olarak çalışmıyor. İkincisi full olarak çalıştırılması için crack dosyası var. Ancak bu dosya içindeki sametech.exe dosyası Kaspersky , Norton gibi antivirus programları tarafından hemen siliniyor. Yani programı full yapamadım. Bu sürümdeki Sametech programının antivirus programları tarafından tehlikeli görülmeden full çalışabileceğimiz hale getirilme imkanı varmı ? Bana antivirus programını manuel yap veya değiştir gibi öneriler sunmazsanız memnun olurum.

Saygılarımla

malesef türkçe warez bu sitede yasak olduğu için bu istediğini bu sitede bulamassın. ama sana çok kolay bir yöntem daha önerebilirim.

http://translate.google.com/translate_t?hl=tr&sl=de&tl=tr#[/CODE]

kolay gelsin.

malesef türkçe warez bu sitede yasak olduğu için bu istediğini bu sitede bulamassın. ama sana çok kolay bir yöntem daha önerebilirim.

http://translate.google.com/translate_t?hl=tr&sl=de&tl=tr#[/CODE]

kolay gelsin.

Sayın ozyol ;

Öncelikle benim mesajıma yanıt verdiğiniz için , alternatif çözüm önerdiğiniz için teşekkür ederim . Ancak bir konuyu anlamakta zorlandım. Eğer ben yanlış iş yapıyorsam özür dilerim , siz cevabınızda Türkçe warez yasak demişsiniz , peki Simka veya Proçeviri türkçe değilmi ? Bunlarla ilgili warez verilirken sorun olmuyorda Sametech için niçin olsun ? Eğer warez olayı yapılnıyorsa bu programlarıda kilitleyelim , yok bunlar ayrı diyorsanız ozaman Sametech içinde bir çözüm bulunabilmesini hasretle bekleyeceğim. Sizin yukarıda verdiğiniz çözüm önerisi internete bağlı olduğunuz sürece güzel , ama bazı kısıtlamaları varki internete bağlı değilseniz işe yaramayacak . Yukarıda dediğim gibi eğer benim hatam varsa açıklama yaparak bilgilendirirseniz memnun olurum. Eğer warez olayı yasak değilse bu programın problemi içinde çözüm üretilmesini bekleyeceğim. Umarım fazla beklemem.

Saygılarımla

Kardeş kaspersky kullanıyorsan

ayarlar-tehditler ve dışta bırkılanlar-ekle

yoluyla söz konusu dosyayı tanıtırsan kaspersky o dosyayı senin referansınla güvenli sayar.

Merhaba halill07 arkadaşım ;

İlgin için teşekkür ederim. Benim anti virusum Norton 360.

Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...