Jump to content

Rapiden Sıralı Indirme

murobaşkan25

Recommended Posts

ard arda indirmek için paralı üyelik almalısın pek fazla birşey yapamazsın

sadece usdownloader ile otomatik modem resetleme dosyasını gösterip otomatik olarak indirmeyi sağlayabilirsin

inan mevcut tüm programları denedim uzun sürede free Download Manager kullandım. Sana tavsiyem İnternet download manager forumda mevcut güncel ve full sürümü indir kur. Kurarken tüm explorer sayfalarını kapatmanı tavsiye ederim. Rapide giriş yap internet explorer'dan sonrasını IDM bırak. Yanlız rapidshare sayffasından Premium-Zone'a login olarak settings sayfasına girmeli ve Direct-Downloads özelliğini seçili duruma getirmelisin. harfiyen yaparsan sorunsuz calışır.

Arkadasım rapidshareden hem free hem de premium olarak sıralı bir sekilde indirebilirsin ama free de 15 bekledikten sonra otomatik olarak listeden devam ediyor indirmeye.........rapidshare downloader

www.majorshare.com adresinden indirebilirsin.....

CryptLoad adındaki program işini görür kullanışı oldukça basit bir arayüzü var sadece linkleri toplu olarak kopyala kendi algılayıcısı otamatik olrak sıraya koyuyor free kullanıcı olarak ne yapıosan aynısını program kendi içerisinde otamatik olarak yapıyor seni zahmetten kurtarıyor kesinlikle

tavsiye ederim.

Download:

http://rapidshare.com/files/172235484/CryptLoad_1.1.5.rar[/CODE]

[color=#FF0000]Kullanımı İçin Detaylı Bilgi[/color]

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=71747&st=0&p=144133entry144133[/CODE]

Rapidshareden sıralı yanı otamatik dosya indirme programı varsa verin

________________________________________________________________________________

Kullandığın proğramlar idman -orbitdownloander-download accelatıon plus

emriniz olur paşam...

Google ye jdownloader diye arama yap bide modemin markasına uygun modeme reset atan program bul jdownloderde ayarlamasını kolay ben kullanıyorum bağlantı 1024 kbit zaten 105 kb hızla geliyo bide modeme otomatik reset attığı için aradaki 15 dk yıda beklemiyorum bence hiç mi hiç premium hesap açmaya gerek yok art art indirsemde max 105 kb hız olcak bişi değişmicek sadece her partta 50 sn bekletiyo onuda zaten kendi yapıyo.Bu arada CryptLoad da kullandım ama jdownloader daha güzel.

arkadaşlar bu konu ne kadar uzadı ya. 2-3 güne bir rapidden sıralı indirici var mı diye konu açıyorlar.bir kere arasalar hepsini bulurlar,daha önce açılmışları bile.Böle durumlarda cevap vermeyelim, benim yapacağım gibi raporlayalım.saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...