Jump to content

Internetim Bir Bağlanıp Bir Kesiliyor

Trajonist

Recommended Posts

arkadaşlar internetim bir bağlanıp bir kesiliyor neden olabilir ? bazı zaman kablosunu kaldırınca düzeliyor ama aynı şeyi yapınca bazen olmuyor ? neden böyle oluyor. kabloda hasar filan görmedim.

Modemde sorun olma ihtimali de var.. Ben daha önce zoom usb modem kullanıyordum son zamanlarda internete hiç bağlanmamaya başladı hat gelip gidiyodu bir türlü bağlanmıyordu bağlansa iki dakka kalıp çıkıyordu,, ancak başka bir modem denedim ve böyle bir sorun olmadı.. şimdi aynı modemi takınca internet yine gidiyor.. Tabiiki TTNet rezaleti olma olasılığı da yüksek.. İki ihtimal doğuyor size %50 TTnet Rezaleti ,, %50 Modem :crazy:

Modemde sorun olma ihtimali de var.. Ben daha önce zoom usb modem kullanıyordum son zamanlarda internete hiç bağlanmamaya başladı hat gelip gidiyodu bir türlü bağlanmıyordu bağlansa iki dakka kalıp çıkıyordu,, ancak başka bir modem denedim ve böyle bir sorun olmadı.. şimdi aynı modemi takınca internet yine gidiyor.. Tabiiki TTNet rezaleti olma olasılığı da yüksek.. İki ihtimal doğuyor size %50 TTnet Rezaleti ,, %50 Modem :crazy:

üçüncü olasılığı da ben ekliyeyim dedim; arkadaşımın belirttiği gibi sorunlar oradandır ya da kablolarında sorun vardır ve eğer splitter kullanıyorsan kontrol etmeni öneririm. Zoom Modem İşe yaramıyor bende değiştirdim pormlem çözüldü ve artık bağlantım da TTneT'te sorun olmadığı sürece gayet iyi. Datron Modem Öneririm....

modemlerde belli bir zaman internet girilmeği zaman interneti kes diye bir ayar bar kurulum ayarlarını bir kontrol

başka bir kablo dene benim kablomdada sorun vardı internete yavaş giriyordu yen bir kablo ile denedim düzeldi

modemlerde belli bir zaman internet girilmeği zaman interneti kes diye bir ayar var kurulum ayarlarını bir kontrol et

başka bir kablo dene benim kablomdada sorun vardı internete yavaş giriyordu yen bir kablo ile denedim düzeldi

Ozaman ben normal internete geçiyim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...