Jump to content

Yorum Yok....

Sirius

Recommended Posts

Türk futboluna yakışmayan görüntüler bunlar arkadaşlar.hepsini kınıyorum.yarın bir gün ay yıldızlı forma ile aynı takımda top koştururken kendilerinden utanırlar(tabi ki varsa...)

yani biyonden haklısın ama o anın stresınıde unutmayalım turk futboscu ve taraftar ıcın fb-gs macı olum kalım naqmus macı gıbı ama cogu yabancı ben paramı alırım gerısıne karısmam dıo

tabıkıde yakısmayan goruntuler olmaması lazım ama buyuk maclarda nerde olursa olsun gergınlık olur

Carlos la Lincoln a helal olsun,, orda bizim Türkler birbirine girerken onlar sarmaş dolaş duruyorlar.. Alt tarafı bir top yüzünden kavga ediyorlar bu da bizim seviyemizi belirtiyor işte...

Bende TV'De Görmüştüm Helal Be Size Carlos & Lincoln bundan sonra en iyisi BJK'yi tutmak :)

Millet olarak insana karşı saygıyı, sevgiyi ve hoşgörüyü unuttuk. Para için koltuk için şan şöhret için birbirimizin ayağını kaydırıp kavga etmekten hiç geri kalmıyoruz. Bu gidişle o muhasır medeniyeti hep böyle yabancıların resimlerinde görürüz. O medeniyet her zaman ilim ve fenle de olmuyor işte insanlıkla oluyor. birde hep mevlanamızla yunus emremizle övünürüz. hadi ordan!... bi meşin yuvarlak yüzünden birbirlerini doğrayacaklardı. Karşısındaki ermeni olsa adam bu kadar kin duymaz yaa. İnşallah birgün şöyle sahaya elele çıktıklarını görürüz ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...