Jump to content

Bekleme Moduna Gecıo

asizemheri

Recommended Posts

arkadaslar bıgısayarımda garip bı olay var bılgısayarıma kendım reset atınca tekrar açılıcaga yere bazen kendı kendıne bekleme moduna gecıo ve yeşil enerjı lambası kasadakı yaani yanıp yanıp sönüyor kasadan reset tuşuna tekrar basınca bılgısayar acılıyor fomat attım bıos guncelledım bıos sıfırladım ama olmadı xp kurdum olmadı wısta kurdum olmadı tnc xp kurdum gene olmadı nabıcagımı bılmıyorum ustalardan cevapları beklıyorum nolur yardım.

aynı sorun benim başımada geldi bende bıos tan falan şüpelendim ama xp ultımate format attım şimdilik bişey yok.bunu ben araştırdım nisan ayında çıkan yeni vürüslerin sebep olduğunu anladım virüs programını güncelle derim benden bukadar...

aynı sorun benim başımada geldi bende bıos tan falan şüpelendim ama xp ultımate format attım şimdilik bişey yok.bunu ben araştırdım nisan ayında çıkan yeni vürüslerin sebep olduğunu anladım virüs programını güncelle derim benden bukadar...

vırus pro günceellıo devamlı aldıgım gunden berı var bu olay bıturlu cozulmedı artık sıkıldım bu olaydan 3 senedır yardım lütfen

kardeş kasanı ac reset tuşu anakrtının sleep jumperlarına takılmış reset kablosunu o jumperdan cıkar ya kullanma kılavuzdan yada nette handi pinlerin reset oldugunu bak( anakrtın pinlerin ustunda yada altında rst yazabilir) reset soketini dogru pinlere takarsan dızelir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...