Jump to content

Milyon Dolarlık Pc Imiş ( Araba Motoru Gibi )

zinnnn

Recommended Posts

milyon dolarmı amma abartmışlar yaw :hi: tmm su sogutma özelliğine sahip parçalarıda yazsaydın kardeş keşke

milyon dolarlık yazmışlar ben anlamam o borular hortumlarda ne işe yarar bilmiyorum yani :D

lianli kasa+corei7+quat sli+su soğutma+dijital fan kontrol yapsan

aynı görünümde olur taş çatlasın 10.000 dolar yapat..neyi milyondolarlık anlamadım :hi:

parçalar altındanmı yapılmış acaba ..

neyse resımler güzeldi arkadasımız üşenmemiş koymuş sağolsun :D bi resim koyduk 40 kişi bıdı bıdı etti diyeceken son dayanamıyıp :hi::D

paylaşmaz olaydım,dövülmediğimiz kaldı :D

milyon dolarlık yazmışlar ben anlamam o borular hortumlarda ne işe yarar bilmiyorum yani :hi:

Herhalde bu Textil makinası gibi birşey böyle bir pc im olacağını düşünemiyorum şuda var pc hiç bir zaman önemli önemli olan pc nin başındaki :D

Bnm bildiğim milyon dolarlık bilgisayarlar süper bilgisayarlar onlarda bir fabrika kadar yer kaplıo bi tanesi roderunner 1 günde yaptığı işi dünyada ki tüm bilgisayarlar bir araya gelse 250 yılda anca yapar yazıyordu nasa nükleeer deneyler için kullanıo bu bilgisayarları bir de ibm firmasında var sanırım bahsettiğim gibi bir süper bilgisayar senin resimde ki makine görselleştirilmiş bir nitrojen soğutmaya sahip görsel bir makineye benzio ama dizaynı gerçekten hoş görünüo şahsım adına :hi:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...