Jump to content

Galatasaray-fenerbahçe

miy33

Recommended Posts

Sonuna Kadar AntiFb

Ölümüne UltraAslan

Bence Gs Kazanır Bu kez fener değil :(:)

Önce UltraAslan değil UltrAslan (:

Konuya dönecek olursak .

Maçı yine Fenerbahçe'nin alacağından en ufak şüphem yok =)

Kaç gol atarız bilmiyorum ama mutlaka bir tanesi Lugano'dan (:

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

bir fenerbahçe taraftarı olarak fenerin kazanmasını temenni ederim fakat mücadele sahada iyi oynayan hak eden kazansın sonuç her ne olursa olsun taraflar ve taraftarlar herşeyden önce birbirlerini kırmaktan vazgeçsin şiddete ve küfüre tamamen hayır diyenim. Her ne kadar rakip te olsak ülkemiz takımları ile her şartta ve daima gurur duyarız.

Fener kazanırmı kazanamazmı bilmem ama bu teknik direktör guiza maldonado ve josico mu ne bu adamların fenere hiç bir katkısı olduğunu düşünmüyorum

ortega hooijdonk okocha appiah aurello gibi adamlara ihtiyaç var

cimbom da da prekazi gibi jardel gibi adamlara ihtiyaç var çok para verip işe yaramayan transferler yapıyorlar

bencede iyi oynayan kazansın diyorum ve gs iyi oynayacak.

istatistikler galatasarayın yeneceğini gösteriyor lakin.

fb karşı şansları yaver gitmiyor.

bence semih iyi bir futbolcu adam eksiltme.tek pas.araya adam kaçırma. bunları yapabiliyor. ama iyi bir golcü değil. bana görede fenerbahçe kazanır gibi geliyor.

yapma gozunu sevım adam kulubeden gol kralı oldu .D

yaww papaz herzaman pilav yemez....bu prestij maçından başka bişey değil SİVAS şampiyon olacağı için farketmez ama 2. takımım GS olarak cimbom 2-0 alır diyorum maçı....

macın sonucunu aragones belirler şayet josico'yu deniz barış'ın yerine tercih edip semih şentürk'ü yedek çıkartırsa maçı Galatasaray alır yok bunların tam tersini yaparsa her şekilde maçı Fenerbahçe alır diye düşünüyorum.

1-Fenerbahçe

2-Emre Belezoğlu

3-1-2

Daha önceki yorumumda Maçın adamı belirtmemiştim bence Lugano veya Gökhan Gönül olur ayrıca Roberto CARLOS dan gelecek şutlara dikkatinizi çekmek isterim.Çünkü İlk maçtada kaleci Bu hatadan topu ellerinden kaçırmış.Gol olmuştu İnş Fener alacak.Ayrıca Bülent KORKMMAZ'a burdan sesleniyorum serbest vuruşlarda baraj kurdurmasın 11.oyuncunun 11 inide kalenin içine koysun :hi: Ancak çıkartırlar topu.

Buda GS'liere Kapak Olsun :hi: GS'nin FB Karşısınında Hiç Şansı Yok Sonuç İlkyarı 2 Maç Sonucu 2 .4.50 Ganyan

dostum şimdi ben galatasaraylıyım kalkıp bi fenerli gibi yazsam buraya acaba aynı şeyimi düşüneceksin :D

beyler kafamı karıştırdınız

iddaa dan vazgeçecem artık.

iddaa mı oynayacaksın bu mac ılk yarıdakı gıbı ust bıter dıyorum ben bende ıddaa da ust verdım cunku maca tek mac olarak oynadım

ha ha Ayıpsınız Yahu Bir Beşiktaşlı Olarak GS Tutuyoruz...

Benim Adamamım Sarhoş Baroş...en 552 Atıcak...

---------------------------

Maç Üstüne İki iddaya girdim;

birincide GS Kazanacak

İkincide FB Kazancak Benden Para Çıkmayacak nasıl olsa....

Ben GS liyim ancak üzülerek şunu belirtmeden cevap vermek istemiyorum.

GS - FB Lig karşılaşmalarında son yıllara baktığımızda GS nin galibiyeti yok denecek kadar az.En iyi durumu beraberlik oluyor.Umarım bugün bu istatistiği değiştirecek şekilde bir maç olur :hi:

GS - FB = FB

FB - BJK = BJK

GS - BJK = GS

bence gs alır fanatik gsli olduğum için başka bişey söyleyemiyorum gsden ümitliyiz llincoln baroş arda kewell ortalığı yıkcak orası ali sami yen şükrü saraçoğlu değil bunu herkes bilsin

fener alır gibi.. heyecanı azaldı gibi bu derbinin.. :good:

Ben GS liyim ancak üzülerek şunu belirtmeden cevap vermek istemiyorum.

GS - FB Lig karşılaşmalarında son yıllara baktığımızda GS nin galibiyeti yok denecek kadar az.En iyi durumu beraberlik oluyor.Umarım bugün bu istatistiği değiştirecek şekilde bir maç olur :clapping:

GS - FB = FB

FB - BJK = BJK

GS - BJK = GS

GS-FB

toplam GS galibiyeti: 113

toplam FB galibiyeti: 136

toplam beraberlik: 110

GS-FB Golleri: 454-505

BJK-FB

toplam BJK galibiyeti: 116

toplam FB galibiyeti: 119

toplam beraberlik: 84

BJK-FB Golleri: 398-424

TS-FB

toplam TS galibiyeti: 35

toplam FB galibiyeti: 36

toplam beraberlik: 27

TS-FB Golleri: 116-117

kaynak:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...