Jump to content

Daemontools Ve Flash Disk Sorunu Yardım..!

chatmece

Recommended Posts

slm arkadaşlar. bende Kingstonun 1GB lık flash diski var. Bilgisayarıma Daemon tools 4.0 programını yükleyince Flash diskim artık çalışmadı. Normalde taskbarda flash diskin takıldığını görebiliyorum fakat Bilgisayarımın içinde Flash diski göremiyorum ve hiçbir şekilde içine giremiyorum. İşin kötü tarafı Daemon Toolsu kaldırdım ama yine Flash diskimi göremedim.

büyük olasılıkla demons ile disk sürücüsü aynı isimle olusturulmus bu yuzden çalışmıyo Ne Yapmam Lazım?

bilgisayarım / yönet / disk yönetimi'nden usbyi çalıştırıyorum ama bazen hiç çalışmıyor deli oluyorum.

bana format atmadan bu sorunu nasıl çözerim konusunda yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Açıkçası deamontools la Usb belleğinle ne alaka onu anlamadım.Sorun başka bir sebebden olabilir..

yok hocam direk bunla alakalı çünkü benim kardeş bir oyun kurmuş ben yokken oda sanal sürücü ile çalışıyormuş yani deamontools la benim usb flash disk takınca önceden otomatik görüyordu bu programı kurunca usb nin adı (g) olarak görüyordu deamontools u da kurunca (g) nin üstüne kurmuş ve usb şuan normal açılmıyor yönetten çalıştıra biliyorum onuda herzaman görmüyor sorun yapıyor.

Ozaman söyle yapalım.Şuan yüklü olan deamon tools kaldır.Sistemi yeniden başlat.Buarada USB bellek takılı olsun..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=72994[/CODE]

[b]Şu linkten deamon tools katılımsız olanı indir..Yükle Olur öyle gibime geliyo.[/b]

walla hocam Daemontools adına pcde hiç bişey kalmadı program ekle kaldırdan hepsini kaldırdım. ben oyunda istemiyorum sadece usb ye flash ı direk takınca çalışsın yeter. ben donanımdan pek anlamam acaba diyorum bunun biyosda yada sys32 de felan bir sorunu varmı acaba. internette araştırdım çoğu kişi format atarak işini görmüş benim derdim format atmadan halletmek :D

bence de daemonla alakası olmaz.Adı G olmazsa H olur :D

yolu bulunur,formatı düşünme daha

hocam ben nezman Daemontools kurdum pc ye bu melet benim flash diskin (G) sürücününe yuklemiş kendini daha sonra benbunu kaldırdım program ekle kaldırdan daha sonra flash disk yada diğer aparatlar çalışmadı. pc yi aldığım yerdeki arkadaşa sordumoda aynı şeyi söyledi (g) sürücününe yuklemiş dedi sen onu

bilgisayarım / yönet / disk yönetimi / başka harf ata ile çalışıyordedi bende onu yapıyorum (herzman değil ama bazen yemiyor)

1755.gif

Sevgili arkadaşım;

Bendede Alchol%120 isimli program kurulduğunda aynısı oldu. Microsoft ve Hp dahil olmak üzere ayaklamdırmadığım kimse kalmadı maalesef formatla çözebildim sorunu. Keşke sana çözüm sunabilseydim.

format enson çare de işte bir umut belki vardır diye bekliyoruz. 3 forumda daha konu açtım kimseden tık yok googleden araştırma yaptım millet enson çareyi formatta bulmuş. o bişey değil pc 3 yıldır format örmedi bunun içinde format atmam heralde düşe kalka kullanacaz artık sağlıkolsun yaa nediyelim yinede saolun arkadaşlar yardımlarınız için yinede çözüm yolu olursa başkalarından sevinirim kolay gelsin.

• 4 ay sonra...

Bu sorun kaç yıldır benim bilgisayarımda var halen çözebilmiş değilim.

Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler.

Neden bunca sene format atmadın demeyin, bilgisayarda çok önemli programlar yüklü olduğu için format çekemedim. Deamon Tools'uda aynen bir program için kurmuştum yoksa işim olmaz oyunlarla anlayacağınız.

SESİMİZİ DUYAN YOKMU!!!

Bu sorun kaç yıldır benim bilgisayarımda var halen çözebilmiş değilim.

Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler.

Neden bunca sene format atmadın demeyin, bilgisayarda çok önemli programlar yüklü olduğu için format çekemedim. Deamon Tools'uda aynen bir program için kurmuştum yoksa işim olmaz oyunlarla anlayacağınız.

SESİMİZİ DUYAN YOKMU!!!

Bende de Daemon Tools yüklü ve Flash disk kullanıyorum ve sorunum yok ama önerim şu şekilde:

1-Öncelikle bilgisayarınızdan daemon toolsu kaldırın ve usb flash diskinizi çıkartın.Sonra makinenizi yeniden başlatın.

2-Daha sonra daemon toolsu baştan kurun ve bir sürücü atayın.Bu esnada flash diskinizi bilgisayarınıza takmayın.Sürücü atadıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

3-Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra usb flash belleğinizi makinenize takın.Yine görmezse makinenizin chipset v.s driverlarını güncellemeyi deneyin.Daha sonra tekrar deneyin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...