Jump to content

Oga'nın Update Sitesinde Görünmemesi Için Reg

entegre

Recommended Posts

Office orjial Avantajı bildiriminin update içerisinde görünmemesi için hangi reg ayarlarını eklememiz gerekir ?

Yani bu güncelleme yüklenmiş gibi görünsün istiyorum ama kopya office 2003 yakalanmamış olacak.

Böyle bir şey mümkünse yardımlarınızı bekliyorum.

Sanal makinede Xforce'ın hazırlamış olduğu katılımsız Office 2003'ü yükledim. Sonra OGA güncellemesini update sitesinden yükledim.Office orjinal görünüyordu ve yakalanmadı. Bende Registry içerisinde OGA ile alakalı tüm kayıtları aldım ve aşağıya yapıştırıyorum.

Bu registry kaydını OGA güncellemesi yüklenmemiş bir makinada çalıştırdım ama hata alıyorum. Kayıda erişilemiyor hatası alıyorum.

http://www.dosya.tc/office.reg.rar.html[/CODE]

Sadece reg kaydı ile olmuyor bu olay. Dosyalarda kontrol ediliyor. Hatta reg + dosya ile bile eksik bişeyler kalıyor.

Office kurulumunu hazırlarken bununla 3-4 saat uğraştım en az ve çözemedim, çözebilseydim zaten kurulum içerisine ekleyecektim.

Uğraşların sonuç vermiş olabilir X-force. Senin katılımsız office kurulu sanalda. OGA güncellemeside kurdum.

Yeniden başlattım office programları açtım kapattım. Hala korsan uyarısı vermiyor.

Kendim office sitesine girdim orjinallik doğrulamasını çalıştırmak istedim active-x yüklenemedi hatası veriyor.

Senin office 2003'ü yakalatmak için çok uğraştım ama başarılı olamadım anlayacağın :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...