Jump to content

100% 7/24 Saat Canli Lİg Tv (sadece Bu Sİteye Özel

burakkaralar

Recommended Posts

100% 7/24 SAAT CANLI LİG TV (SADECE BU SİTEYE ÖZEL)

Arkadaşlar Son günlerde Artan Lig tv izleme sitelerine Fazla Güven Olmamaktadır Çünkü Donma , Maç yayınlamama gibi bahanelerle Kullanıcılara Reklamlarına tıklamaları için teşivik ettiriyorlar vs...

Ben Size Lig Tv izlemek için En iyi Sitelerden Bir olan Duello Sitesini Tanıtıcam.

Arkadaşlar bir defa hiç bir güvensizliğiniz olmasın çünkü bu Siteye En İyi Kanallar Konulmaktadır.(justin.tv,mogulustv gibi) en iyi sitelerden yayın alınmaktadır. Ayrıca 4 Farklı kanaldan Hizmet verilmektedir. Ayrıca sitemizde yardım alabileceğiniz Chat sayfası bulunmaktadır.

İzlemek İçin Buraya Tıklayın

http://duellotv.goalsoccer.net

2 gün önce lig tv de yayınlanan galatasaray maçını izlemek için justin.tv ve birçok siteyi ziyaret etim ama izleyemedim çünkü video bölümünde yayın akışı olması gerekirken sayfa boş ve yayın yok,nasıl desem tıkladığımda birşey çıkmadı bomboş bir sayfa şimdi sizin dediğiniz yerede girdim yine aynı sorun bendemi acaba,resimde olduğu gibi..

gdfgd.jpg

dns kullanıyormusunuz?

195.175.39.39

195.175.39.40

dns kısmında olan rakamlar bunlar dostum değiştirmem mi gerekiyor yada yayın akışını seyretmem için hangi dns ayarlarını yagirmem gerekiyor? değiştirirsem nette sorun yaşayabilirmiyim?? teşkk

195.175.39.39

195.175.39.40

dns kısmında olan rakamlar bunlar dostum değiştirmem mi gerekiyor yada yayın akışını seyretmem için hangi dns ayarlarını yagirmem gerekiyor? değiştirirsem nette sorun yaşayabilirmiyim?? teşkk

bir sorun yaşamazsınız siz yinede kendinizinkileri bir yere kaydedip

208.67.222.222

208.67.220.220

bunları denerseniz sorun yaşamazsınız tüm yasaklı sitleerde açılmış olur ...

sadece maç zamanları bunlarıda kullanabilirsiniz

212.175.13.114

212.175.13.116

ama yukarıdaki 208 li olanlar her zaman tercihimdir open dns en sorunsuzu siz ilk onu deneyin bence...

edit:bu ayarlardan sonra tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekir yani sayfalar açıkken yapılan ayarlar geçerli olmaz tarayıcı yeniden başladığında ayarlar geçerli olur....

open dns ile alınmış görüntü çalışıyor fakat yayını site kesmiş sanırım maç zamanı açılcaktır...

adszytk.jpg

Dns'sinde sorun olanlar için şu programı öneririm resimdeki 'Yeni bir dns sunucusu seç' diyorsunuz ve size en iyi ve en az kullanılan dns sunucusunu seçip ayarlıyo ayrıca hiç bir ayara gerek bırakmıyo yani ağ bağlantılarımdaki dns ayarlarını da kendi ayarlıyor..

dnsayar.jpg

Program Linki:

Please register to see this content.

Arkadaşlar sizlere tavsiyem linux tabanlı Dream marka bi cihaz var üstelik Digitürkün ve dsmartın bütün kanalalrını çözüyo arkakasında ethernet girişinden internete bağlanıp server dan şifreleri çekiyo fazla detaya inmiycem.Sitelerde araştırın kullanın herkese tavsiyemdir bunlar adamı kazıklarlarsa bende böle yaparım :D

Arkadaşlar sizlere tavsiyem linux tabanlı Dream marka bi cihaz var üstelik Digitürkün ve dsmartın bütün kanalalrını çözüyo arkakasında ethernet girişinden internete bağlanıp server dan şifreleri çekiyo fazla detaya inmiycem.Sitelerde araştırın kullanın herkese tavsiyemdir bunlar adamı kazıklarlarsa bende böle yaparım :D

çok açıklayıcı olmuş dream diye tv kartımı aratcaz receivermi ne ?

çok açıklayıcı olmuş dream diye tv kartımı aratcaz receivermi ne ?

Arkadaşım birçok insan bu yöntemi belki bilmiyordur.Ama şunu anlattığım zaman Açıklayıcı olur merak etme.öncelikle şunu belirteyim illegal bi yöntem kesinlikle deil Ben Anti Digitürkçü ve dsmartçı olarak diyebilirimki.Sistem şu şekilde işliyor.Çevrenizdeki uydu satıcılarına gidin.Araştırın Benim bulunduğum semtte var bi arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Bu tamamen bi receiver arkasında ethernet girişi var.Linux tabanlı bi proğram uydunuzun Biri Türksat 3A 'ya çevrili dierininde Eutelsat yani Digitürke çevrili olması ve birde internet bağlantınızın olması şart.Adamlar geliyo kuruyo bütün kanalları çözüyo Dsmart ve digitürk yanlız belirteyim Bu adult kanalları ve loca (Rezerve Edilmiş kanal ) gibi yerleri çözmüyo ama dier uydulardaki adultları çözüyo.Ben Lig tv Futbol smart comedy max movie max ......Sinema1 2 3 aklınıza ne geliyosa dsmart ve digitürkten şifresiz izliyorum kimse sizin kapınıza gelip sen digitürk izliyosun diemez.Detayları uydu satıcılarından (Sağlam olsun:) ) alabilirsiniz.İnternet bağlantısındada harcadığı kota miktarı kb lar seviyesinde aklınıza bu yönde bişey gelmesin.Yani sadece msn de yazıştığınız zaman ne kadar kota gidiyorsa bu da okadar.Düşünsenize sadece lig tv 30 tl belki daha fazla bu sistemi ömürlük kullanacaksınız.Ben çok memnunum alan arkadaşlarda memnun olurum.Makinaya göre minimum anten sizden olursa sistemin kurulumu 700-ila 1500 arasında deişiyo ben minimumdan yaptırdım o bile işimi görüyo.Hadi Allah kolaylıklar versin.Kazıkçılara papuç bırakmayın. :pardon:

eutelsat taki tüm digitürk paketlerini açıyormu. MEGA GOLD PAKETİ, MEGA SÜPER PAKETİ

Arkadaşım ben söyle söylim rezerve kanallar varya işte loca-salon 1 - 2 vs gibi o kanalları açmıyo açmazda zaten ama digitürkün süper paketi dahil bunun dışında yok.yani dizimaxten tutunda hallmark mgm movimaxler türkmax spormax (ingiltere premıer lig Arjantin laperture:) ve brasil ligi ) futbol smart sinema 1-2 aile paketi vs gibi umarım açıklayıcı olmuştur lig tv futbolsmart dahil zaten en çok bunlar lazım sırf dsmart bile en basit paketi makinayla birlikte 400 tl geçiyo üstelik 1 yıl bugüne kadar böle bi sistemle neden tanışmadım die hep kendime kızdım şimdi kafam çok rahat.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...