Jump to content

Windows Server 2003 çok Hızlı Saat Sorunu

turkkant

Recommended Posts

arkadaşlar şuanda bi sunucum var windows 2003 server wmware içine kurulu sorunum şu bu forumda bilgi duzeyi çok iyi arkadaşlarımız var ondan dolayı buraya yazıyorum neyse konuya geçelim sunucumun saati çok hızlı ilerliyor ne kadar uğraştysam duzelmedi sistemi spyware ve virüs taramasından geçirdim hatta registerideki win32time anahtarı içeriğini çalışan başka serverde bulunan tum parametreleri burdaki ile aynı microsoft techneti vs baya bi yerde araştırdım ama sorunuma çözüm yolu bulamadım bana yardım edecek ve konuyla ilgilenecek arkadaşa şimdiden teşekürler

sorun büyük ihtimalle wmware den kaynaklıdır ama oda zaten gerçek pc deki saati;modemi,sesi,..... kullanır wmvareyi yeniden kurmanı veyada gerçek makinada test etmeni önerririm...

arkadaşlar wmware gayet iyi çalışıyor bu makina bi datacenterin içinde barınan vpslerden sadece 1 tanesi böyle wmwarede çalışan diğer sunucularda böyle bi sorun yok sadece bir tanesinde 6 adet windows 2003 server var wmwarede hepsi kararlı çalışıyor ama bunda dediğim sorun var caps demiş bi arkadaş event loglarında saatle alakalı bi sorun yok zaten wintm.exe saati yönetiyor bu uygulamada duzgun çalışıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...