Jump to content

Hdd Ve Usb Belleği Bİlgİsayarim GÖrmÜyor!

onurgunay

Recommended Posts

Slm arkadaslar benm sorunum taktıgım toshiba 250gb harddiski bilgisayarım görmüyor..Aygıt yonetıcısınden baktıgım zaman bu aygıt düzgün çalısıyor dio ama bilgisayarımda yokk..baska bı pc e taktıgım zaman onda bı sorun yok çalısıor..Ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirimm..

hata mesajı alıyorsanız yazarsanız, hata mesajı almıyorsanız usb lerde sorun olabilir başka bir usb girişi deneyin

olmassa biostan usb kullanımını açın (keyboard support enable yapın)

Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. yoksa çöpe

arama yapınız ilk defa mesaj atıyorsunuz sanırım , hem zamandan kazanmış olursunuz

dostum ilk cevabı veren arkadaş harddiskinin usb olduğunu varsaymış harddiskin usb mi ide mi sata mı onu belirt

çözüme gelince anakartın çok eskiyse bazı anakartlar boyutu büyük olan harddiski açmıyo benim 750 gb bir harddiskte başıma gelmişti bu belki senin sorununda böyledir anakart modelini ve harddiskin modelini belirtirsen daha iyi yardım alırsın

dostum ilk cevabı veren arkadaş harddiskinin usb olduğunu varsaymış harddiskin usb mi ide mi sata mı onu belirt

çözüme gelince anakartın çok eskiyse bazı anakartlar boyutu büyük olan harddiski açmıyo benim 750 gb bir harddiskte başıma gelmişti bu belki senin sorununda böyledir anakart modelini ve harddiskin modelini belirtirsen daha iyi yardım alırsın

anakartın modeli: P4M900-8237A

HARDDISKIM USB

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...