Jump to content

İyi Recovery

esmer1881

Recommended Posts

Site içerisinde arama yaptım ve bulduklarımı deniyorum ama doğru düzgün sonuç veren olmadı.

Elinde düzgün Recovery Data Programı ve test arkadaş varsa burada paylaşabilir mi

110 GB'lık verilerim uçtu diyebilirim.

• 2 hafta sonra ...

easy rocovery professionel.. kesinlikle çok iyi bir program ve format sonrasındaki çoğu şeyi geri alabilen oldukça iyi bir program...

recover my files dahil safe data recovery'den ontrack'a kadar active @ falan filan 20-30 kadar programı denedim

arkadaşım senin gibi bir çok programı denedim.Ama hepsi neredeyse hikaye.Exe uznatılı dosyalar kurtaran recovery bulamadım.

Kısacası yok profesyonelmiş yok bilmem neymiş sadece adları var Programların yaptıkları küçük dosyaları kurtarma o kadar.

• 3 hafta sonra ...

bu işin üstadı koca forumda yokmu arkadaşlar hangi program en iyisi yazılımcıların kullandıkları özel programlarmı yoksa forumda olanlarmı artık TNC-TR forumda bulamassam sorumun cevabını heralde hiçbir yerde bulamam, ona mükenmel buna süpeer ,, işte 499 $ program filan bi uzman arkadaş çıksada hepsi boş işte bu program en iyisi dese çokmu zor yani MMCARD RECOVERY 3.0Hafıza al bi program diye bunuda övüyorlar biz şimdi 50 tane proogrammı deniyelim yani.. bi uzman arkadaş yardımcı olsun artık..

• Administrator
bu işin üstadı koca forumda yokmu arkadaşlar hangi program en iyisi yazılımcıların kullandıkları özel programlarmı yoksa forumda olanlarmı artık TNC-TR forumda bulamassam sorumun cevabını heralde hiçbir yerde bulamam, ona mükenmel buna süpeer ,, işte 499 $ program filan bi uzman arkadaş çıksada hepsi boş işte bu program en iyisi dese çokmu zor yani MMCARD RECOVERY 3.0Hafıza al bi program diye bunuda övüyorlar biz şimdi 50 tane proogrammı deniyelim yani.. bi uzman arkadaş yardımcı olsun artık..

Böyle saçma istek görmedim bu güne kadar. Ali gelse en iyi bu dese neyi değiştirecekki? Senin dosyanı kurtaracağı ne malum? Yukarda bir sürü program söylemişler. Eğer verin çok önemli ise, evet hepsini indirip deneyeceksin.

Getdataback ' i kullanmanı tavsiye ederim 500gb lık verimin neredeyse tamamını bu program sayesinde kurtardım.

Tabbi kurtarma yapacağın disk yada partition üzerine yeni veri yazmaman çok önemli.

• 2 hafta sonra ...
arkadaşım senin gibi bir çok programı denedim.Ama hepsi neredeyse hikaye.Exe uznatılı dosyalar kurtaran recovery bulamadım.

Kısacası yok profesyonelmiş yok bilmem neymiş sadece adları var Programların yaptıkları küçük dosyaları kurtarma o kadar.

Ben SANA katılıyorum arkadasım senin gibi bende denedin onlarcasını ama nafile tabi freee denersen bölede oluyo oda bir gerçek.. :)

Böyle saçma istek görmedim bu güne kadar. Ali gelse en iyi bu dese neyi değiştirecekki? Senin dosyanı kurtaracağı ne malum? Yukarda bir sürü program söylemişler. Eğer verin çok önemli ise, evet hepsini indirip deneyeceksin.

Admin arkadaşım şidetli ve hararetli yazmana gerek yok ,,bende zaten ali gelsin veli gelsin yazsın demedim bu işle uraşan veri kurtarmayla yani uzman bi arkadaş çıkıp ben bu programı kullanıyorum demesini bekliyordum ,,yoksa 1994 den beri pc kullanıyorum yani 15 yıl olmuş, kullandığım programlar çok fazla,forumda bana katılan arkadaşlarımda var demekki yanlış birşey sormamışım,bir Admin olarak forumdaki üyelere daha ılımlı yaklaşmanı beklerim. Bende başka sitelerde Moderatör' lük yaptım tnctr.com da iyi ilişkiler kurmak dileği ile saygılar.

arkadaşlar bnm kullandıgım program mütiş diyebilirim size 320 gblık silinen verilerimi sadece hepsini tastamam olarak bu programla kurtardım üstelik kurtardıgım verileri aynı sürücüye kayıt ettim başka sürücüye yüklememe gerek kalmadı tabi buna garanti vermiyorum.garanti olarak silinen dosyalarınızı önceki gibi klasör isimleriyle birlikte önceden nasılsa o şekil geri alabiliyorsunuz inş işin görülür kardeş crack içinde mevcuttur...

http://s1.dosya.tc/kurtar_c_.rar.html[/CODE]

ONTRACK easy Recovery şiddetle tavsiye ederim.seçenklerinden ayarladığın taktirde.ara versen bile sonraki program açılışında,Kaldığın yerden devam edebilirsin.Harddiskteki zarar görmeyen dosyaları kurtarır

Ayrıca yukrarıda yorum yapan arkadaşlara katılmıyorum.veriler kaybedildiyse hiçbir şekilde datası kaybedilen bölüme, veri kaydetmemek gerekir.Yeni yazılan veriler öncekilere zarar verir.Bir dahada kurtarılamaz

evet haklısın sk8er_boi

en iyi program deniyor ancak bir halta yardığı yok bunu yaparken diskin imajını almayı unutma çünkü kurtarırkende üzerine yazıyor

sana önereceğim program

media tools

data rescue pc

Please register to see this content.

programların forumda olması gerekiyordu full yoksa veririm

active boot diskte güzeldir bu programlarım hepsi cdden çalışır

ve programları ilk önce sanalda kullanımı öğrendikten sonra kullanmanızı tavsiye ederim

fazla risk almazsınız

• 11 ay sonra...
easy rocovery professionel.. kesinlikle çok iyi bir program ve format sonrasındaki çoğu şeyi geri alabilen oldukça iyi bir program...

Katılıyorum easy recovery harika bir program. Harici harddiskim çalışmamıştı, içini açtım diski başka bilgisayara taktım yine çalışmadı. format çektim. daha sonra easy recovery programı ile dosyalarımın hepsini kurtarabildim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...