Jump to content

Format Sonrası Wireless Sorunu

enolgun

Recommended Posts

Arkadaşlar dizüstü bilgisayara format attıktan sonra birçok sürücüyü indirip yükledim. Yalnız ethernet kartla ilgili birşey yapamadım. Aygıt yöneticisinde ethernet denetleyicisi sorunlu gözüküyor. bulabildiğim yazılımlar bir işe yaramadı. İnternete kablosuz olarak bağlanamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dizüstü modeli; asus a2500h, soket şeklindeki bağlantı kartımın modeli; Planet wl-3560

Beyler ilginiz için teşekkürler. Asus'un sayfasında nerdeyse indirmediğim sürücü kalmadı. Notebook sayfasında diz üstünün modeli yok. Aygıt yöneticisinde ethernet denetleyicisinde (?) işareti var ve hiç bir yüklemede ortadan kalkmadı.

Veridğim programı idnirip kurduktan sonra pc yi tarattır ardından o sana yüklü olmayan driverları ayrıca güncel olmayan driverlarını bulacak ve senden yüklemeni isteyecek. Ama bu işlemi programın kendisi yapacak. Lisans kodu içerisindedir.

Uniblue Driver Scanner 2009

Please register to see this content.

ASUS larda dıkkat etmen gereken sey w console onu yuklemeden ne bluetooth u yukleyebılır veya duzgun calıstırabılırsın nede wirelesse duzen tutturabılırsın wconsoleyı yukle once otomatık driver acılır :) ÇÜNKÜ BENDE ASUS KULLANICISIYIM cok ugrastım zamanında bu sıkıntı ıcın

AYRICA MODELE GEREK YOK HEPSINDE AYNI SORUN CIKIYO =@

Verdiğin programı indirdim ve kurdum yalnız çalışmadı. Herbir kısayol aynı şekilde sonuçlandı. Yine de teşekkürler.

Alptuğ_82 w console'den bahsetmişsin bulabileceğim bir link var mı?

Sky053 modelden kastın ilk mesajda verdiğimden farklıysa öğrenebilirmiyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...