Jump to content

Xp-servide Pack 3

Recommended Posts

al kardeşim bu cd,orjinal sp3 oem msdn cd dir. ve ayrıca türkçedir..sp3 entegre değildir yani.ayrıca tek link dir.

adres=

Please register to see this content.

YÜKLEMEDE KEY OLARAK (MR49R-DRJXX-M6PX2-V96BF-8CKBJ ) 'İ KULLANIN.

key orjinaldir,crack vesaire yapmaya gerek yok kardeşim. iyi günlerde kullanmam dileğimle.

abi bu entegre ne yani

entegre sp3 ü nlite veya başka vesaire programlarla sonrada cd ye entegre edilmesidir yani.buda orjinal xp ler gibi performans sağlamıyor anlıcan.benim yukarda verdiğim linkteki sp3 oem orjinal,yani sonradan entegre değil demek.ben bunu kullanıyorum bilgisayarın hızlı olması ve stabil çalışması süper..

peki bu xp çok mu hızlı vede orjian ltek bir bilgisayarda kullanılmazmı vede son sorum ise bu formattan sonra pcdeki driverleri otomatik tanırmı

evet üzerinde oynama olmadığı ve fabrika çıkışlı olduğu için hızlı ve stabilite çalışması kaçınılmazdır.ayrıca orjinal xp cd demek evet tek bilgisayardır fakat başka pc de kullanamayacağı anlamına gelmiyor.orjinal cd den ibaret budur.driveri gelince;bu orjinal olduğu için bu cd ye herhangi bi entegre yoktur driver vb.şey ekli değildir,ama sonradan kendin eklemek istersen ekleyebilirsin.

evet üzerinde oynama olmadığı ve fabrika çıkışlı olduğu için hızlı ve stabilite çalışması kaçınılmazdır.ayrıca orjinal xp cd demek evet tek bilgisayardır fakat başka pc de kullanamayacağı anlamına gelmiyor.orjinal cd den ibaret budur.driveri gelince;bu orjinal olduğu için bu cd ye herhangi bi entegre yoktur driver vb.şey ekli değildir,ama sonradan kendin eklemek istersen ekleyebilirsin.

Kısacası Formattan sonra driverları kendimiz manuel kuruyoruz? Doğru mudur?

Kısacası Formattan sonra driverları kendimiz manuel kuruyoruz? Doğru mudur?

evet aynen,ama sen entegre etmek istersen edebilirsin cd ye nlite ile.ama bu işi biliyorsan öle entegre et,çünkü sorunlar çıkabilir.

al kardeşim bu cd,orjinal sp3 oem msdn cd dir. ve ayrıca türkçedir..sp3 entegre değildir yani.ayrıca tek link dir.

adres=

Please register to see this content.

YÜKLEMEDE KEY OLARAK (MR49R-DRJXX-M6PX2-V96BF-8CKBJ ) 'İ KULLANIN.

key orjinaldir,crack vesaire yapmaya gerek yok kardeşim. iyi günlerde kullanmam dileğimle.

teşekkürler dostum:) bu akşam bi cd yapim bende gün gelir lazim olur :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...