Jump to content

Yazıcımı Değiştireyimmi

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar geçen hafta ben kipadan hp c4472 aldımbu yazıcı güzel ama kartuşlar bana sorunlu geldi sorunu şu hem ml miktarı az hemde doldurduktan sonra kullanamama ihtimali yani bunlar resetlenmiyormuş galiba veya resetlenme yöntemi bilinmiyor bize kipadan alırken birşeyi imzalamamışlar bir ay sonra imzalayalım demişler bunu bana babam dedi yani bir ay boşa kullanabileceğim yani eğer değiştirme varsa başka yazıcı alayımmı orda modelini hatırlamadığım bir yazıcı vardı 5 den fazla düğmesi vardı emenimki 363 kartuşu kullanıyo yani kartuş takma yerleri 5-6 taneydi bu yazıcı sizce nasıldır bu 363 kartuşları kaç ml dir nette dolan kartuşlar var kendinden reset atan bu lazım olacak ama işte bide bunnu masrafı çıkacak ne yapacağımı bilemedim bir reset yöntemi olsa şu kartuşların kartuşların numaraları siyah 350 renkli 351 binem varsa yazsın lütfen yardım edin size bir danişayım dedim.saygılar

Dostum bak sana kendi tecrübemi söyleyeyim.Sanırım aldığın yazıcı all in one yazıcı.Yani yazıcı-tarayıcı-fotokopi vs.Ben bu anlamda epson kullandım ve gördüm ki kartuşa para yetişmeyecek,iki resim basıyorum renklerden ikisi boşalıyor.Bıktım 20 tl 20 tl vermeye gittim sattım,aldım bir laser yazıcı rahat ettim.Ama senin fotokopi ve tarayıcıya gerçekten ihtiyacın varsa bilemem.Yanlızca ve genelde normal belge yazdıracaksan laser yazıcıları tek geçerim.eğer düşünürsen de önerim brother 2040.Full dolu toner,vista sürücü desteği,kağıt saklama yer vs.Kullanıyorum ve çok memnunum.

Please register to see this content.

cevabın için sağol aama benim fotokopiyede ihtiyacım var onun için bunu aldım ne yapayım dier yazıcıyımı alayım acaba o 6 kartuşluyu yada canon mu alsam onların kartuş hacimleri ne kadar acaba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...