Jump to content

Bilene Helal !

dr_azrail

Recommended Posts

bence büyük kız annesinin ölümünden cok etkilenmiş bu sırada da o adamı görmüş ve aşık olmus...her iki duyguyu da aynı anda yaşamış...annesinin ölümüyle kendisini cok yalnız hissetmiş ve o adamla tekrar beraber olabilmek için küçük kardeşini öldürmüştür...

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

kader bence. anasını da kader öldürmüş ya.

ikiside ölmüş öldürülmemiş, bu yüzden cinayet olduğunu düşünenlerle ilgili bi sıkıntı olabilir.

12 yıldır bu işlere bakıyorum otopsi sonucunu bilmek lazım öncelikle. adli tabip normal ölümmü demiş şüpheli ölümmü.

Azrail sende ver artık cevabını da yurdumun insanını çatlatma. verimi düşürüyosun bak.

• 2 hafta sonra ...

ben şöyle bir senaryo yazdım.. O adam kızların babası ,, doğduğunda onları terketmiş bir daha da arayıp sormamış,, gururlu bir baba olduğu için gidipte "kızım ben senin babanım" diyememiş büyük kızını tekrar görmek için küçük kızı öldürmüş ve sonra da küçük kızın cenazesinde artık büyük kıza "ben senin babanım yavrum" demiş,, büyük kız onları terkettiği için babasından nefret ediyormuş ve oracıkta babasını boğazlayıvermiş sonunda büyük kız ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış ve kız vicdan azabından hapishanede kendini asarak öldürmüş... :)

birkac yorum yapılablır bu konuda 1.si adama asık olan genc kız adamı cenazede gormek ıcın oldurmus olabılır

2. bır secenek ıse adamla kız evlendıgınde mısal bu kucuk kız nolcak oldurulucek tek mırascı kalmak ıcın

3. bir secenek ıse adam once kucuk kızı oldurdu sorada obur kız kardesı oldurup mırasa koncak asktan yararlanıp

4. bir secenek yazarasak google da ara bul cevabını bu kadar basit kendını kasma!:)

yukarida yazdıklarım bana ait asadakıler ıse google amca sagolsun

abla o adamı bir daha görebilmek için kızkardeşini öldürür çünkü annesinin cenazesine gelen, kardeşininkinede gelecektir muhtemelen...

(zaten katil düşünceli biri diyerek bomba ipucunu vermişsin sen

baska bır yorum

adamLa kadın onceden tanısıyordu ve sevqiLiLerdi kücük kardesini buna inandırmak icin

asık oLmus numarası yapmıstır ..Bence bunun nedenı miraStır...önce annesiini öldürdüler

cünkü anne ölmeden mirası alamazLar...Cünkü miraS Sahibi anne..Sonra mirasın

paylasılmaması ıcın kız kardesi öldürdüler..

baska bir yorum daha

Aslında büyük kızkardeş ve o adam tanışıyor ve bunlar o evde yalnız yaşayabilmek ve ve evin onların olabilmesi için kızkardeşi ve anneyi zehirliyorlar(bence böyle cevap başkası ne der bilmem)

baska bulamadım:(

ya böle sorulardan nefret ediyorum. canı sıkılan uyrdurmaca bişi atıyo internete yok neymiş virginia uni yapmış da vs vs. sonra bilene helal çok zekidir vs diyo. ya bi mantık yokki kesin bi cevap yokki. psikologlar sosyologlar vs verdiin cevaba göre psikolojik çıkarımlarda bulunabilirler mesela ama kesin cevabı var die zeka sorusu yaftası yapıştırılması saçma ötesi. açın kardeşm emrehan halıcıdan sorun zeka sorusu.

(konuyu açana demiyorum bu soru internette dolanıyor zaten anonim bişi olmuş)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...