Jump to content

Kablosuz Modem Alacağım

kacaksevgilim

Recommended Posts

İyi akşamlar hepinize arkadaşlar.Modemim aities 103 vede arızalandı.Yeni ve kablosuz modem almak istiyorum 130 lira civarında birşey olsa iyi olur.Birde kablosuz ethernet almak gerekirmi yoksa modemin yanında verirler mi?

ikinci husus her kablosuz modemin Wireless desteği varmı? Cep telefonundan veya başka Wireless desteği olan bilgisayardan da girmek için hangi modemi öneririsiniz şimdiden teşekkürler

Not:Elinde olan ve fiyatta da anlaşırsak satın alabilirim

Ben airties rt-210 kullanıyorum bulma ihtimalin zor ben alalı 2 yılı geçti. çok memnunum ben yine airties tavsiye ederim hem kullanmışsın biliyorsundur kalitesini. model olarakta araştır ama ben airties al derim modeline birşey diyemem

kardes ben zxynel 300 mbhz kullanıyorum ve cok memunum ve cok hızlı eger birazdaha fiyetı yükselte bilirsen o modemi alabilirsin ayrıca cekim alanıda cok yüksek acık alanda 250 metreye kadar biligisayarlar görüyor

kablosuz modemin Wireless desteği varmı?

bu nasıl soru kablosuz modemin kablosuz destegi var mı demişsin?

sanırım sen 801.11X den bahsediyorsun yeni modemlerin hepsi mix modu destekliyor parana gore aities ii (usb wireless dongle il satılan var) ama en iyisini istiyorsan zyxel

bu nasıl soru kablosuz modemin kablosuz destegi var mı demişsin?

sanırım sen 801.11X den bahsediyorsun yeni modemlerin hepsi mix modu destekliyor parana gore aities ii (usb wireless dongle il satılan var) ama en iyisini istiyorsan zyxel

kızma kardeş ne yapalım tıpkı o seri gibi olmaz olmaz ya nerde tuhaf cins birşey var beni bulup.hatırlıyorum veri göndermesi var diye (kızıl ötesi 7250i) aldığmda karşı tarafa dosya göndermiyordu o zamandan bu yana tırsiyoruz ışte :)birde bilgisizlik eklenince cahil bir soru sorduk affet:)

Öncelik ile elimde RT-211 4 Port modem var ve satmak istiyorum istersen verebilirim?

İkinci olarak ise tavsiye olarak Airties AIR-5450 Kablosuz Modem tavsiye ederim...

eğer satmak istediğiniz fiyatı pm ile gönderirseniz sevinirim

AIRTIES RT-204 54Mbps 1 PORT KABLOSUZ MODEM

ADSL özellikleri: G.992.1 Annex A (G.DMT), G.992.2 (G.Lite), G.992.3 (ADSL2), G992.4 (G.Lite.bis), G.992.5 (ADSL2+),Rate Adaptive DSL (RADSL), READSL, Traffic shaping UBR/CBR, OAM (I.610)

Bağlantı protokolleri: PPPoE, PPPoA, RFC1483 Bridging, RFC1483 Routing, ATM üzerinden klasik IP, PAP/CHAP, RFC 2364 PPP over AAL5, RFC2366 Multicast over ATM

802.11b/g kablosuz iletişim: 1, 2, 5.5, 6, 9, 11, 12, 24, 36, 48, 54 Mbps hızında (otomatik hız seçimi)

Kablosuz çıkış gücü: 20 dBm EIRP

Kablosuz güvenlik özellikleri: WPA2; WPA; WEP; 802.1x, kablosuz MAC adresi filtreleme, SSID gizleme

Frekans aralığı: ETSI 2400 MHz'den 2483.5 MHz'e kadar (3'ü örtüşmeyen 13 kanal)

Router ve Firewall: Anti-DoS SPI firewall; IP ve MAC adresi filtreleme; Port yönlendirme; DMZ; Statik Routing, RIPv1, RIPv2 yönlendirme; DNS Proxy; DHCP sunucu ve aktarıcı; NAT/NAPT; PPP (PAP/CHAP/MSCHAP)

Uzaktan Yönetim: Web, TR-069

UPnP Tak&Çalıştır özelliği

Reset butonu ile fabrika ayarlarına dönüş imkanı

Çalışma voltajı: 100V AC ile 240V AC arası

Kablolama: RJ-45 (Ethernet), RJ-11 (ADSL)

Portlar: ADSL, Power(9V DC), 1 x 10/100 Ethernet

LED'ler: Power - Güç, ADSL - ADSL aktivite, Internet - Internet bağlantısı, Wireless - Kablosuz ağ aktivite, Ethernet - Yerel ağ aktivite

Sertifikalar: CE

Fiyatı:120 TL Almak İsterseniz Pm ile İrtibata Geçiniz.

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...