Jump to content

Skystar 2 Pcı

potenza

Recommended Posts

bende skystar 2 pcı kartım var. Geçenlerde hotbird uydusundaki şifreli kanalları vplug şifre çözme yazılımı ile çözmeye çalıştım. softcam key dosyasını vplug'a gösterince bilgisayarda cpu tavan yapıyordu. Bazı kanalları çözdü ama, Bunu birkaç kere denedikten sonra kart çalışmamaya başladı. sinyal yok. sorunu nasıl çözebilirim, pratik bilgisi olan varmı ?. servise mi gitmesi gerekiyor. Alalı 22 ay oldu. :):huh:

kabloların uçlarını yeniden kesip açın uçlarını deneyin yada

kullandığınız dvb oynatıcısını yeniden kurun dosyalarla oynamışsınız yada çıkarmışsınız

kolay gelsin

Senin dediğin gibi değil. onlarla alakası yok. başka bilgisayardada denedim. önceden anten kablosunu girişe taktıktan sonra. ;burayı iyi anla, mausu havada tutunca( masadan irtibatı kesince) ekrandaki ok kendiliğinden ekranın sağ tarafına doğru sürüklenirdi. şimdi ise oda yok. ok olduğu yerde duruyor.

bende skystar 2 pcı kartım var. Geçenlerde hotbird uydusundaki şifreli kanalları vplug şifre çözme yazılımı ile çözmeye çalıştım. softcam key dosyasını vplug'a gösterince bilgisayarda cpu tavan yapıyordu. Bazı kanalları çözdü ama, Bunu birkaç kere denedikten sonra kart çalışmamaya başladı. sinyal yok. sorunu nasıl çözebilirim, pratik bilgisi olan varmı ?. servise mi gitmesi gerekiyor. Alalı 22 ay oldu. sad.gif sad.gif

Bunu yapması doğal bence ,Skystar 2 pcı Tv kartları Cpu'yu ve rami en çok sömüren tv kartı ,sanıyorum Progdvb veya kart ile verilen cd içeriğindeki tv kartı dvbviewer yazılımı kullanıyorsunuz bu programlarda çok kitleme yapıyor bu kart Yeni yayınladığım Dvbdream'i deneyin isterseniz daha hızlı ve kullanışlı saygılarımla ..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=72357&hl=[/CODE]

[/center]

bir resim görürsek daha iyi anlayacağız yada daha önce sizin gibi sorun yaşayan arkadaşlar cevap verirler

daha açıklayıcı olursanız sorununuzla ilgili yani ne yaptınız olmadı

Forjest. Sende skystar 2 kartı var mı. varsa dediğim gibi. çalışmasını teyit etmek için mausu havada tutunca ekrandaki ok kendiliğinden ekranın sağ tarafa doğru sürüklenme yapıyormu..

Forjest. Sende skystar 2 kartı var mı. varsa dediğim gibi. çalışmasını teyit etmek için mausu havada tutunca ekrandaki ok kendiliğinden ekranın sağ tarafa doğru sürüklenme yapıyormu..

Kullanıyorum evet bende de var ,fakat bahsettiğin mouse ile ilgili durum bende yok sabit duruyor,öyle zannediyorum ısınma var ise kartında o zaman kartta sorun olmaması gerekiyor ,gelen sinyaller ile ilgili bir sorundan kaynaklı bir sorun olabilir,ekran kartı ,ram bağlantılara baktınmı birde Son olarak Aklıma Ağ bağlantıları geldi, burada da alttaki örnek resimdeki gibi aktif olması lazım kart yoksa çalışmaz saygılarımla forjest ..

sky.png

öncelikle kabloların ortasındaki bakır teli ve yenileyin olmadıysa skystara ait ne varsa silin ve tekrar kurun yine olmadıysa sistem de arıza olabilir eğer ki sorun hala devam ediyorsa lnb veya diseqc te sorun olabilir yenilediniz hala sorun devam ediyorsa kartta bir sorun var demektir.

Kullanıyorum evet bende de var ,fakat bahsettiğin mouse ile ilgili durum bende yok sabit duruyor,öyle zannediyorum ısınma var ise kartında o zaman kartta sorun olmaması gerekiyor ,gelen sinyaller ile ilgili bir sorundan kaynaklı bir sorun olabilir,ekran kartı ,ram bağlantılara baktınmı birde Son olarak Aklıma Ağ bağlantıları geldi, burada da alttaki örnek resimdeki gibi aktif olması lazım kart yoksa çalışmaz saygılarımla forjest ..

sky.png

Ben xp kullanıyorum: Aygıt yöneticisindeki ağ bağdaştırıcısında: ''Technisat DVB-PC TV Star PCI,, olarak var. Kartı tanıyor sistem. sorun sanırım kartta.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...