Jump to content

Boot Cd,sata Raid,program Katılımı...

Recommended Posts

arkadaslar bootable cd olusturmayı ve SATA RAİD ENTEGRE EDMEYİ VE PROGRAM KATILIMINI bilen herhangi bi yerden alıntı yapmadan anlata bılıcek arkadaslar varsa cok memnun olurum bunu 2.gundur arıyorum 3tane cd bosa gıttı lutfen bılen arkadaslar yazsın..Tnc tr nın bu konuda uzman oldugunu dusunuyorum...

merhaba dostum sana yardımcı olacak bu işte pro laşmış cok arkadaşımız var forumda yazmamım sebebi 3 cd gitti diyorsun inanırmısın ben hala bu istediklerini beceremiyorum aşşa yukarı 2-3 paket 50 lli cd paketi harcadım ama nafile bi yanlış tüm cd yi ******ürüyor :closedeyes: 100 ün üstünde cd gitti belkide benim beceriksizligim

Arkadaşım bootable cd yapma anlatımın benden olsun.Gerekli "boot.bin" dosyası ve anlatım içindedir.

Video boyutu 864 Mb olup sıkıştırma suretiyle 3,50 Mb'ye düşürülmüştür.

Sata ve Raid Driver Entegresi için olan videoyu da hazırladım.Gerekli dosya ve programlar içindedir vereceğim dosyanın.

Video boyutu 734 Mb olup sıkıştırmayla 3,01 Mb'ye küçültüldü.Fakat indireceğiniz dosyanın içerisinde Sata&Raid Driver Paketi vs. buluduğundan boyut toplam 18,3 Mb'dir.

Please register to see this content.

arkadasım bende aynısını yapıyorum ama olmuyor...anlatımın yanlıs heralde yokmu su koca tnc tr de bılen su isi arkadasım lutfen ısın uzmanı ve %100 garanti veren bi arkadas yazsın lutfen yaktıgım cd 4 oldu cd problem deyıl ama adama sıkıntı verıyo bu iş..

Sabit Bir Başlık var Onu Bile Okumaya Üşeniyorsunuz ya Ne Diyeyim Ben!

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=79080[/CODE]

Bunu Morning ne Güzel Toplamış Siz Halen Daha Hazır İstiyorsunuz.Biraz Araştırsanız Anlayacaksınız :)

arkadasım bende aynısını yapıyorum ama olmuyor...anlatımın yanlıs heralde yokmu su koca tnc tr de bılen su isi arkadasım lutfen ısın uzmanı ve %100 garanti veren bi arkadas yazsın lutfen yaktıgım cd 4 oldu cd problem deyıl ama adama sıkıntı verıyo bu iş..

Abi cd harcamanıza ne gerek var sanal makinede neden denemiyorsunuz yaptıklarınızı ?

problem cozuldu baska bı sıstemle ve sıteyle hallettim cok tesekkur ederim ısteyen msn ekleye bılır gozyasim1Forumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com

problem cozuldu baska bı sıstemle ve sıteyle hallettim cok tesekkur ederim ısteyen msn ekleye bılır gozyasim1 hotmail.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...