Jump to content

Abi Bee Aranızda Müslüman Olan Var Mı ?

dr_azrail

Recommended Posts

Adamın biri elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve sorar:

-aranızda müslüman olan var mı ?

korkudan kimse bişey diyemez. birazdan yaşlı bir adam ayağa kalkar:

-ben müslümanım. der.

Bıçaklı adamla yaşlı adam camiden çıkarlar. adam dışarıdaki inek sürüsünü gösterip:

-amca, şunları kurban edicem de ben beceremem yardım eder misin ? der.

Yaşlı adam baya bir hayvanı kestikten sonra 'ben yoruldum başka birini bul' der.

Adam bu sefer kanlı bıçakla yine camiye girer ve sorar:

-aranızda başka müslüman var mı ?

az önceki adamı doğradığını düşünen cemaat çok korkar ve herkes aynı anda imama bakar, imam:

-ulan iki rekat namaz kıldırdık diye müslüman mı olduk.!

Ya siz Müslümanların durumunu bırakında hangi denyo camiiye girip "aranızda Müslüman varmı?" diye sorar ;) Benim gibi agresifin biri çıkar "Biz Müslüman değilmiyiz!" diye kafa atar.

"Din bu hale geldi!", "İslam bu hallerde..." uzaylılar geldi, onlar bu hale getirdi değil mi dinimizi? Biraz mantıklı olalım, herkes kendini değiştirse bu iş tamamdır.Üşengeç olmayalım.Öz olalım.

Bu arada hikaye çok güzeldi, ben de koptum yani... ;)

Forum kirliligi diye birsey var ... Eger harfi harfine aynisini paylastiysa ... ;)

Yahudinin biri kurban kesmeye karar verir. Hayvanı yatırır ama kesmeyi beceremez. Bir elinde bıçak, iki eli kanlı camiye girer. Hanginiz müslüman diye sorar. herkes imamı gösterir.

İmam der ki İki rekat namaz kıldık diye müslüman mı sandınız bee.(wmismail)

ileti buydu. bende okumuştum bunu üstelik.

Aynaya bakınca gördüğünüz gülünesi bir müslüman olmalıki basit bir espriyi bile tüm islam alemine yamamaya çalışıyorsunuz.Ayıp ayıp.Yağ gibi üste çıkmaya çalışmayın.

Dine hiç birşey olmaz korkmayın.herkes önce kendini sorgulasın,,,,, ''dini ne hale getirdiler'' diye endişe etmenize gerek yok .

buna zaten kimsenin gücü yetmez.kirlenen bizleriz,, en azından kendim için konuşmak gerekirse

Yahudinin biri kurban kesmeye karar verir. Hayvanı yatırır ama kesmeyi beceremez. Bir elinde bıçak, iki eli kanlı camiye girer. Hanginiz müslüman diye sorar. herkes imamı gösterir.

İmam der ki İki rekat namaz kıldık diye müslüman mı sandınız bee.(wmismail)

ileti buydu. bende okumuştum bunu üstelik.

Ne kadar ozur dilesem azdir ...

Cok ozur dilerim. Wmismail'in postunu gormeden yazmistim cevabimi ... Pismanim... Birdaha olmaz.

;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...