Jump to content

Tnc Wizard

Money Bugs

Recommended Posts

Arkadaşlar Ben TNCTR İçin TNC Wizard Adında Bir Yazılım İçin Uğraşıyorum Yazılımın Amacı ModifiyeXP Ci Arkadaşlarımız İçin Kolay Hızlı Ve Görsel WPI Hazırlamasını Sağlayacak Programın Windows Post Install Wizardla Bağlantısı Olmacak Aynı Mantıkla Kendim Yazıyorum Program 2 Arayüzden Oluşuyor

1.Panel Tnc Wizard Paneli

2.Panel Admin Paneli

1.Panel WPIniz Olacal

2.Panelde 1. Paneli Editleme Paneli

Program Daha Yenidir 4 Saatte Temelini Yazdım Çok Kullanışlı Olması İçin Elimden Geleni Yapıyorum 2.Panelle 1. Paneli Baştan Aşşagıya Editleme Sansımız Olacak(Tema,Ses,Logo,Caption,Label Vs.....)

Programsal Bilgileri Açıklamam Doğru Olmaz

1-Sizce Bu Çalışma Nasıl Olur?

2-Kullanırmısınız Yapsam?

3-Geliştirmek İstermisiniz?

Yorumlarınızı Bekliyorum

Şeklinde Yanıtlarsanız Sevinirim

[Not Anketlik Bi Olay Değildir Bilerek Açmadım]

1-Çalışma Süper olur bence

2-Şahsen WPI yerine kullanırım eğer dediğin özellikler varsa

3-Geliştirme konusunda sadece önerilerim olabilir.Yani program yazılımı hakkında hiçbir bilgim yok :)

En Yakın Zamanda Örnek Yayınlayacağım Tabiki Kodlama Ve Testlerden Geçtikten Sonra

Örnk 4 Saat İçinde Kendi Logonu Koyabiliyorsun örnk: Açlışta TNCXP Yazabiliorsun

Pencerelerin Captionlarına İstediğini Yazabiliorsun

Kendi Simgeni Koyabiliorsun

Açıklamlar Koyabiliorsun Her Programa Ayrı

Orjinal WPI Dün İnceledim .JS Dosyaları Falan Uzun İş Geldi Bana Bunun Kullanımı Çok Kolay Olacak 15 Dk WPI Hazır Olacak

Kendi Temalarınızı Kullanacaksınız (Tek Sorun PNG Olmuyor Jpg Olarak Header,Footer Olayları)

Bide HTML Alanı Düşünüyorum Örnk Orayı İster Web Sayfana Bağla İster Açıklama Yaz

Daha Bu Kadar Devamını Geliştiriyorum

[Modul Halıne Getırıp Plug-In Çalıştıra Bilirsek Tutmayın Bizi]

Allahın İzniyle Bu Programımız

Programda Reklamımı Yapmayacağım Sadece Bir Yerde Money Bugs Yazacak Oda Hakkında Penceresinde

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...