Jump to content

Winrarı Yeniden Derme

Recommended Posts

Önce Winrar 3.80 Türkçe versiyonu indirip kuruyorsun.

Sonra Crack yapıyosun.

Daha sonra Program Files içindeki Winrar klasöründeki rarreg.reg, winrar.exe, unrar.exe, rar.exe dosyalarını bir yere kopyalıyosun.

Sonra 3.80 versiyonunu bilgisayarından kaldırıp eski kırılmış versiyonlardan birini kuruyosun.

Sonra Winrar 3.80 setup dosyasına sağ tıklayıp Winrar ile aç.. diyosun.

Winrar açılınca üstteki Komutlar menüsünden Dosyaları arşive ekle ye tıklıyorsun.

Az önce yedek aldığın rarreg.reg, winrar.exe, unrar.exe, rar.exe dosyalarını gösterip tamama tıklıyorsun bu kadar.

Sonrada kırdığın 3.80 versiyonunu setup ile kurup deniyorsun.

arkadaşım sen nedemek istedigimi tam olarak anlamadın kurulu crackli halin alıyorlar orjinal winrar setubu haline getiriyorlar senin sölediklerin ise sfx yapıyor ilk winrar kurulum ekranını oluşturuyorlar böylece keye gerek kalmıyor kurulumdaki örnek resimler

2mn3kew.jpg

2 ci resim

qnsr6h.jpg

program filesten winrarı aldıktan sonra tekrar orjinal setubu resimdeki setubu oluşturmak istiyom

Önce Winrar 3.80 Türkçe versiyonu indir.

http://www.rarlab.com/rar/wrar380tr.exe[/CODE]

Sonra bunu kur.

Daha sonra 3.80 versiyonu için crack bulup winrarı kır.

Sonra Program Files klasörü içine gidip Winrar klasörü içindeki rarreg.reg, winrar.exe, unrar.exe, rar.exe dosyalarını masaüstüne kopyala.

Sonra Program Ekle Kaldırdan Winrarı kaldır (3.80 versiyonunu)

Daha sonra eski versiyonlardan kırılmış bir winrar versiyonunu kur bilgisayarına (mesela 3.71 versiyonunu)

Sonra Winrarın 3.80 setup dosyasına sağ tıklayıp menüden Winrar ile aç seç.

Winrar açılınca üstteki Komutlar menüsünden Dosyaları arşive ekle ye tıkla.

Az önce masaüstüne kopyaladığın aldığın rarreg.reg, winrar.exe, unrar.exe, rar.exe dosyalarını seçip tamama tıklıyorsun bu kadar. Winrar 3.80 setup dosyası kırılmış oluyor.

Sonra test etmek için 3.80 versiyonunu kuruyorsun...

Arkadaşlar, Dosyaları arşive ekle özelliği yalnızca tam kırılmış versiyonlarda çalışır. Buyrun size bu yöntem ile kırdığım Winrar 3.71 versiyonunu vereyim. Çalışmanızı bununla yapın olacaktır. 3.80 i kırarsanızda buraya koyun ki herkes yararlansın. Ben meşgulüm biraz ama size nasıl olacağını tam şekilde yazdım, işlemlerinizi aşağıdaki tam versiyon ile halledin...

http://www.mediafire.com/?ejd94zyl1jy[/CODE]

Arkadaşlar, Dosyaları arşive ekle özelliği yalnızca tam kırılmış versiyonlarda çalışır. Buyrun size bu yöntem ile kırdığım Winrar 3.71 versiyonunu vereyim. Çalışmanızı bununla yapın olacaktır. 3.80 i kırarsanızda buraya koyun ki herkes yararlansın. Ben meşgulüm biraz ama size nasıl olacağını tam şekilde yazdım, işlemlerinizi aşağıdaki tam versiyon ile halledin...

http://www.mediafire.com/?ejd94zyl1jy[/CODE]

çok teşekkür ediyorum. gayet sorunsuz şekilde gerçekleşti

anladım elmor arkadaşım çok saol senide meşgul ediyoruz ama zaten bendeki tam sürüm winar380 setubu içine atınca dosyalrı arşivle aktif olmuyor pacth crackle crackledim

Demek ki tam kırılmamış, 3.80 versiyonunu tam kıran bir crack bulup onunla dene... Kırdıktan sonra dediğim dosyaları yedekle, sonra 3.80 versiyonunu kaldırıp benim verdiğim 3.71 versiyonunu kur, sonra setupa sağ tıklayıp yukarıda anlattığım işlemleri gerçekleştir olacaktır...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...