Jump to content

Kurulu Bir Programın Lisansı Nasıl Kopyalanır?

aybrk

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımda kurulu autocad tarzı bir çizim programı var ve onun lisansını kopyalayıp kendi pc'mda kullanmak istiyorum. Programda lisansı başka pc'a taşıma var fakat bulundu pc deki lisiansı siliyor taşıma yapınca. Regedit olarak alıp yapılabilir mi yada bazı dosyaları koplamak veya başka bir clone yapma şekli varmıdır uzman bir arkadaşımız yardımcı olabilirmi bu konuda? :)

Dosyayı nero yada acronisle yedekleyip tekrar istediğin makinada açmayı denedin mi ? birde Başlat --Çalıştır--regedit-HKEY_LOCAL_MACHINE--SOFTWARE -- den programı bul ve Procted id yada register kaydının olup olmadığına bak yoksa programı yedekleyip yapabilirsin ha varsa o seriali ve programın id numarasını da alıp regedite eklemen gerekecek ..

Nomandturk ve Şehzade arkadaşlara tşekkür ederim fakat crack ve serialini önceden aradım fakat bulamadım ama madem isim istiyorsunuz.. ''All plane 2008 ve Cinema 4D R10'' bunlar programların isimleri. birde siz deneyin ben biraz beceriksiz olabilirim. volkan23 arkadaşımızın önerisinide deneyeceğim. önerisi ile ilgili henüz bir çalışmam yok bu program Türkiyede henüz yeni ama iddialı biraz Zor bi program ama microsoft u alt etmiş bir ekip TNCRT, dolayısıyla bulsam bulsam sorunuma ancak burada cevap bulabilirim..

Heryerde dolu serial var nasıl bulamazsın

MAXON Cinema 4D R10(Serial)

Cinema 4D(PC): 10001090183-ZWDX-BGCL-XBVF-VZZF
Advanced Render: 32200090183-LGGJ-ZTFN-WJMV-BSTK
Dynamics: 36200090183-WLHT-GKZR-XBXW-NHLK
Hair: 40200090183-KFRF-RCXJ-DSJR-LSXN
MOCCA: 35200090183-LGVX-PRSC-DLPF-ZXFN
MoGraph: 41200090183-XKGV-GXFW-XFSK[/CODE]

Heryerde dolu serial var nasıl bulamazsın

MAXON Cinema 4D R10(Serial)

Cinema 4D(PC): 10001090183-ZWDX-BGCL-XBVF-VZZF
Advanced Render: 32200090183-LGGJ-ZTFN-WJMV-BSTK
Dynamics: 36200090183-WLHT-GKZR-XBXW-NHLK
Hair: 40200090183-KFRF-RCXJ-DSJR-LSXN
MOCCA: 35200090183-LGVX-PRSC-DLPF-ZXFN
MoGraph: 41200090183-XKGV-GXFW-XFSK[/CODE]

[b]Elmor tesekkür ederim verdiklerin işe yaradı, hayrına birde allplane 2008 için yardımcı olsan cok mutlu olacam. kafayı yedirdi bana:([/b]

Başka konu açmadan bir soruda ben sorayım. Harddiskin ID numarasına göre şifre isteyen programlar için nasıl bir kırma yolu tavsiye edersiniz. Yada bu şekilde kurulu olan programın serialini nasıl bulabilirim. regediti alt üst ettim ama birşeye rastlayamadım. Programın ismini veremeyecem çünkü Türkçe!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...