Jump to content

Açılışta Parola Sorunu ?

BOZOAHA

Recommended Posts

Belki açan olmuştur aradım bulamadım. 2 tane hesap açık birisi admin , diğeri ikiside parolalı ama girişte parola sormuyor. Yönetten Yerel Kullanıcılar bölümünden ayarları yaptım yine olmuyor. Perfect Xp V'2 Lİte yüklü şuan.

Birde modifiye yapacak arkadaşlara tavsiye; Şu kullanıcı ayarları ile ilgili ayarları oynamayın lütfen,sonra sizin başınızı ağrıtıyoruz.

@BOZOAHA

Arkadasim denetim masasinda "User Accounts 2" diye bir ayar vardir bundan sonra hesap degisiklerini oradan yap basin agrimaz :p

Cok da basini agritma ; birseyi yapamazsan yat uyu , yarin yaparsin !

:)

control userpasswords2 ile o ekrana ulaşabilirsin.

ya da çalıştıra direk rundll32 netplwiz.dll,ClearAutoLogon yaz.

nLite'ın en büyük sorunlarından biri bu ve benim nlite kullanmama sebeplerimden biri de bu.

arkadasım sen parola sormayan hesapdan giriyorsundur başlat oturumu kapat kullanıcı değiştir de diğer kullanıclardan girmeyi dene şifre varsa isteyecekdir Katılımsız xp de asla accountların yarlarına birşey yapmazlar sadece oto giriş yeni hesap hesap adı gibi standartları belirlerler. user account 2 ye gir girişde kullanıclar paralo girmelidir e işaret koy yada nt tarzı giriş yapdır kullancı ekranını gıruntulemede oto egecr. Aynı Surumu ben laptop da kullanıyorum kesinlikle sorun yokdur bu kullanıccın bilgisizzliğinden kaynaklanıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...