Jump to content

Türk Olmak(İnadınıza..)

dr_azrail

Recommended Posts

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Kimse kusura bakmasın ben asla ve asla OSMANLI İMPARATORLUĞU'na "hovarda baba" tabirini yaptırtmam.Bunu söyleyen canlı olarak karşımda olsaydı ilk fırsatta gereğini yapardım bunu da böyle bilesiniz :)

Adamlar resmen birilerini hatta bizleri iyiden iyiye aşağılıyor biz de bunu izleyerek tatmin oluyoruz ne acayip bir davranış.Bu adamın ettiği laflar doğrultusunda Türk olunmaz ve de Türkler böyle insanlar değiller ASLA...

Şimdi bırakalım kafamızda oluşturduğumuz öz-aşağılamayı da yarınlar için çalışalım lütfen.

Kimse kusura bakmasın ben asla ve asla OSMANLI İMPARATORLUĞU'na "hovarda baba" tabirini yaptırtmam.Bunu söyleyen canlı olarak karşımda olsaydı ilk fırsatta gereğini yapardım bunu da böyle bilesiniz :D

Adamlar resmen birilerini hatta bizleri iyiden iyiye aşağılıyor biz de bunu izleyerek tatmin oluyoruz ne acayip bir davranış.Bu adamın ettiği laflar doğrultusunda Türk olunmaz ve de Türkler böyle insanlar değiller ASLA...

Şimdi bırakalım kafamızda oluşturduğumuz öz-aşağılamayı da yarınlar için çalışalım lütfen.

arkadaşım bi bakıma doğru tmm hovarda kelimesi biraz ağır ama gerçek o napacaksın osmanlı satmadımı topraklarını..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...