Jump to content

Doğru Xp

calender3

Recommended Posts

Selamunaleykum,

Anakart Adı Gigabyte GA-X48-DQ6

CPU Türü QuadCore Intel Core 2 Quad Q9550, 2833 MHz (8.5 x 333)

DIMM1: OCZ Titanium XTC OCZ2T1066IO1G

DIMM2: Corsair Dominator CM2X1024-8500C5D

DIMM3: OCZ Titanium XTC OCZ2T1066IO1G

DIMM4: Corsair Dominator CM2X1024-8500C5D

toplamda 4gbram 1066 mhz

asus 1gb 8800gt ekran kartı

enermax 625w psu

benim sistemim bu ama hala çok yavaş.tatmin etmiyor.perfect xp kurdum geçenlerde ama internette ve diğer pc işlemlerinde hala yavaş.perfect xp den kaynaklandığını da sanmıyorum.gayet güzel hazırlanmış.ayrica advanced system care pro ile befaster da yüklü.antivir olarak ta kaspersky 6.00 yüklü.ne yapacağımı şaşırdım.okadar çok xp var ki.hangisini kurmalıyım sizce? hangisi beni performansın doruklarına çıkarır? xp64 ü de denedim ama malesef ingilizce ve bazı proğramlar kurulmuyor.yardımcı olursanız sevinirim.sizce benim sistemime hangi xp gider? hangisinden maximum sonuç alabilirim.

Allah işlerinizi açık etsin.

kardeş cevabım biraz abes olcak ama...

tavsiyem sp2 li sistem kur...ben hala sp3 sevemedim...vistayı zaten hiç sevmedim...

güncellemele (silverlight,flash,jawa falan felan) dosyalarını hazırla baştan sistemi kur bu tip güncellemeri yap...

mozilla kur,codekleri kur v.s sonra imajını al....canın sıkıldımı imajdan geri dönüşü yaparsın...

ha şu da var...sp2 de cok güvenlik açığı var ona göre...

Kardesim sen bu bilgisayara yavas mi diyorsun ?

"RedBull kanatlandirir."

Sen benim bilgisayari bir gorsen:

Intel Pentium 4

256 MB RAM

128 MB Grafik

Birak XP'yi Linux zor calisiyor bilgisayarda. Bu sistem tatmin etmiyorsa sen benim bilgisayarimi ilk dakikadan parcalarsin. :)

Allah hepinizden razı olsun.çok sağolun verdiğiniz cevaplar için ama benim sorunum sanırım ramlardeymiş.ramlarin bios ayarını yapmamışım sanırım.1066 yerine 667 falan görüyo makina.bi arkadaş söyledi.bi denemeye çalışacam.

verdiğiniz cevaplardan ötürü de herbirinize teşekkür ederim.işlerinizde kolaylıklar dilerim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...