Jump to content

İşte Milli Takımımızın Muhtemel Kadrosu

nuru

Recommended Posts

A Milli Futbol Takımı'nın bugünkü tarihi İspanya sınavında sahaya çıkacağı ilk 11 belli oldu. Terim forvet hattında Nihat-Semih ikilisine görev verecek...

Volkan, Gökhan Gönül, Emre Aşık, Hakan Balta, İbrahim Üzülmez, Tuncay, Aurelio, Emre Belözoğlu, Arda, Semih ve Nihat'tan oluşan ilk 11'le çıkacak.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim sürpriz bir şeklinde 4-4-2 dizilişi ile mücadele edeceklerini açıkladı.

Maçı Massimo Busacca Yönetecek...

Maç Saat 23:00'da NTV'de yayınlanacaktır....

Haydi TÜRKİYE AMANSIZ OL.... ;)

bu fatih terimi anlayamıyorum gladyator gibi egemen korkmazı milli takıma çağırma zahmetinde bulunmuyor da emre aşık gibi adamı 11 de oynatıyor

yine de iyi mücadele edip kazanacağımızı umit ediyorum

Milli takımımız sürprizleri sever bende açıkcası bir sürpriz bekliyorum milli takımdan . Bu gece gol yemeden 2 veya 3 farklı galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum. İspanya'da Guiza olduğu sürece gol yemeyeceğimize adım gibi eminim =)

arkadaşlar ben Fnatik Fenerbahçeli Olmama Rağmen Emre Aşıkgibi Bir Defans Tanımam Bunu Alay İçin Söylemiyorum Ama İbrahim Üzülmez Gereksiz Emre Belözoğluda Gereksiz Futbolcularımızın Oyunu Fatih Terimin Taktikleri Ve Bizim DUAlarımız Hep Yanlarında O david villa nın Dediklerini Allah Yanlarına Bırakmaz 2-3 Fark Bekliyorum Ben

David Villa Dogs Says

Türkiyeyi Yeneceğiz Altına İmzamı Atarım[/CODE]

arkadaşlar ben Fnatik Fenerbahçeli Olmama Rağmen Emre Aşıkgibi Bir Defans Tanımam Bunu Alay İçin Söylemiyorum Ama İbrahim Üzülmez Gereksiz Emre Belözoğluda Gereksiz Futbolcularımızın Oyunu Fatih Terimin Taktikleri Ve Bizim DUAlarımız Hep Yanlarında O david villa nın Dediklerini Allah Yanlarına Bırakmaz 2-3 Fark Bekliyorum Ben

David Villa Dogs Says

Türkiyeyi Yeneceğiz Altına İmzamı Atarım[/CODE]

Vay vay david villaya bak sen aşırı güven kaybettirir bunuda biliyosundur inş. david bey......

İyi oynamadik ama mücadele ettik.Sahada gördüm ki.İspanya Bizden Korkmuş :)O Nasil bi ispanya futboludur öle :)

Gereksiz bir gol yedik.Maçi alabilirdik.Tuncay çok kötüydi.İbrahim üzülmezi düşünmüyorum bile.

Sergio Ramos öyle bir maden buldu ki karşısında İbrahim Üzülmez. Darmadağın etti İbrahim'i. 90 dakika daha oynardı karşısında İbrahim olsa. Soldan gidemediler mi hemen sağa dönüyordu top. Golde o kanattan geldi zaten. İnşallah Fatih Terim görür bu rezaleti de İbrahim'i keser.

Sergio Ramos öyle bir maden buldu ki karşısında İbrahim Üzülmez. Darmadağın etti İbrahim'i. 90 dakika daha oynardı karşısında İbrahim olsa. Soldan gidemediler mi hemen sağa dönüyordu top. Golde o kanattan geldi zaten. İnşallah Fatih Terim görür bu rezaleti de İbrahim'i keser.

Valla haklısın arkadaşım sergio ramos yıktı takımı ama üzülmezde yıktırdı o kanatta servet çetin olacaktı geçirmezdi sergio ramosu ama işte tam gerekli maçlarda sakatlandı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...