Jump to content

Bu Pc Yi KaÇa Okuturum ?

mesut271

Recommended Posts

300 eder 500 demiş biri o arkadaş söylüyorum burdan ben arkadaşıma çift çekirdek nvidia gforce 8400 512 ekran kartlı pc artı 2 gb ram dvd vs vs. 540 a topladım nereden 500 edecek bu bilgisayar anlamak zor doğrusu :D

arkadasım oncelıkle pc nın ıcını dısını temızle sonra da guzel bı modıfıye xp kur ornegın perfekt xp sonra da

anlamayan bırısıne sat gitsin baska turlu elınden cıkaramazsın

;) 17

Bence söylediğin ahlaksızlıktan başka birşey değil.Zaten ülkede durumlar malum birde böyle üç kağıt yaparak bir ürünü değerinden fazlaya satmak evet seni memnun edebilir belki ama o bilgisayarı alan kişiyide ne tür zor durumlara sokar .

arkadasım oncelıkle pc nın ıcını dısını temızle sonra da guzel bı modıfıye xp kur ornegın perfekt xp sonra da

anlamayan bırısıne sat gitsin baska turlu elınden cıkaramazsın

;) 17

Bu nasıl bi zihniyet yaa.. Bilmediğin birşeyde böyle kazık yediğini gördüğünde hiçmi utanmıyorsun.Ayıp değilmi? <_<

Bu Pc Yi KaÇa Okuturum ?

cevap:bu çocuk okumaz ;)

150-200 bişey verirler..bence satma sevdiğin bi eşin dostun varsa hediye et..

çünkü yok fiyatına gidecek..ama bilgisayarı olmayan birisinin uzun bi süre işini görebilir..

cevap:bu çocuk okumaz <_<

150-200 bişey verirler..bence satma sevdiğin bi eşin dostun varsa hediye et..

çünkü yok fiyatına gidecek..ama bilgisayarı olmayan birisinin uzun bi süre işini görebilir..

;)

en mantıklısı bu kardeş.

birisini sevindirmenin verdiği hazzı , üç kuruş paramı verecek.

satma o derece vs gibi yorumlar yapmanıza ne gerek var arkadaslar ben sizden sadece olurunu istedim boşda duracagına madem 1-2 kurus etsinde yenı toplucagım pc nin bir parcasını karsılasın bari dedim.

• 2 hafta sonra ...
300 eder 500 demiş biri o arkadaş söylüyorum burdan ben arkadaşıma çift çekirdek nvidia gforce 8400 512 ekran kartlı pc artı 2 gb ram dvd vs vs. 540 a topladım nereden 500 edecek bu bilgisayar anlamak zor doğrusu :D

her kör satıcının bir kör alıcısı olurmuş derler TUTTURURSA 1000 TL YE BİLE SATA BİLİR :))))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...