Jump to content

Exserver

bilalx3

Recommended Posts

YA USTAD AYNEN O PROGRAM BENDE CAFEYE KURACAM VALLA COK ACİL LAZIM YA 4 GUN OLDU HALA BULAMADIM Bİ POLİS BASKINI OLSA BENDEN BİLECEK HİÇ DİKKAT ETMEMİŞTİM FORMATLADIM ANA BİLGİSAYARI NASIL OLSA İNTERNETTEN BULUNUR DİYE AMA BULAMADIM BANA GONDERİRSEN COK SEVİNİRİM MİNETTAR KALIRIM YEMİN EDERİM

Getiririm derken ? Upload yaparim demek istiyorsun herhalde ... ;)

ark almazsam upload edemem ki tmm ben bu akşam gider alırım yarın upload eder sana link gönderirim

yüklenmesi biraz gariptir yüklüyemezsen ben yinede sana yardımcı olurum

her güvenlik kameraları kartının kendine özgü bir yazılımı vardır.. özgü olan yazılıma alternatif olarak gelişmiş programlarda mevcut olabiliyor bazen.

daha önce bi güvenlik sistemleri firmasında çalıştığım için elimde gereken tüm programlar vardı.. işten ayrılınca lazım olmaz düşüncesiyle tamamını sildim.. var olan cd leride kırdım.. aslında kırmazdım silmezdim ama iş yerinden sorunlu bi şekilde ayrılınca..

tanıdık güvenlikçi arkadaşlarım var.. eğer onlarda var ise. alırım upload eder linkleri burdan veririm..

• 6 ay sonra...

selam arkadaslar yine ben aynı konu bu kez aynı programı 1 tb hdd içinde saklarken 1 tb hdd bozuldu dogal olarak program uctu ordan bana tekrar verebilirmisiniz bu link kırık ta valla mahcubum şimdiden teşekkur ederim

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...