Jump to content

Hd 3870 Ve Psu

kacaksevgilim

Recommended Posts

Arkadaslar hd 3870ekran kartını alacam

suanki sistemim

gıgabyte 945 plm-s2

intel e2200 dual capu 2.20

3 gb ram

350 watt psu

psu yetersiz geliyor bunu değiştireceğim bu sisteme hd 3870 perfonması nasıl olur işlemci yada anakart iyi mi oyun perfonması nasıl olur yardımlarınızı bekliyorum

power supply degiştirirsen iyi olur yanlız hd3870 in hakkını e2200 2.20GHz veremez söyleyeyim. 3 GB ram olması birşey ifade etmez. Eger oyun oynamayı seviyorsan o ekran kartının hakkını verebilecek bir işlemci kullanman gerekir örnegin E7200 2.53GHz 45Nm 3MB L2 Cache sahip ve oyunlarda gayet performanslı çalışıyor bende eskiden e4400 2.00ghz var idi hd3870 aldım oyunlarda çözünürlük aynı tüm efektler ultra veya very high yapınca örnegin oyunda adamın yönünü degiştirdigim de onu geç algılıyordu görüntü akıcı idi fakat geç algılıyordu ( umarım ne demek istedigimi anlamışsındır veya ben anlatabilmişimdir. ;) ) bende e7200 aldım şimdi hem çözünürlügü 640x480 iken 1024x768 yapıyorum efektler ultra yinede banamısın demiyor tabi ben power da degiştirdim High Power 500W aldım. Öneririm canavar gibi.

Kısaca özetlemek gerekirse işlemcin oyun oynamaya elverişli değil anakart eski ramler 3gb ve ekran kartın 3870 olsada performans alamazsın sen power de dahil biraz yeniliğie gitmelisin p43 chip setli bir anakart ve en az bir e7200 işlemci seni uçurur ve uzun vadeli olur tabi power de 500w dan aşağı olmayacak

zaten daha yüksek bir işlemciyi anakartın büyük ihtimal görmeyecektir. o yüzden bu sisteme anakartı ve işlemci yükselt performansı ondan sonra gör ah ah unutmadan power supply en az 500

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...