Jump to content

Ağdaki Diğer Pc Lere Göz Atma

wmismail

Recommended Posts

arkadaşlar bi kablosuz modem var ve ona bağlanan 5-6 tane bilgisayar var. MOdem bende olmadığı için şifresini bilmiyorum. Airtires RT-206 .

Ben bu modeme kaç bilgisayar bağlandığını ve ne yaptıklarını bulabilir miyim ? Veya bunlar hakkında herhangi bi bilgi bulabilir miyim ?

ne yaptıklarını değil ama kaç bilgisayar olduğunu bulursun

netscan adlı programla yapılıyor

http://www.mediafire.com/?kjneey03xzn[/CODE]

208b8m8.jpg

2navjao.jpg

krrdu.jpg

e0rcjp.jpg

bu da diğer ip aralığıdır...[color=#FF0000]burda çıkan paylaşımlı pc lere bağlanmak biraz uzun sürebilir..[/color]

358tjzb.jpg

içerisinde ipdeğiştir.bat adlı dosya ekledim çalıştırınca modem resetlenir (INCA marka modemde denedim)

ağ üzerinden bile ip niz değişir...

bu arada internet explorer adres satırına şunu bi denerseniz modemi bulunduğunuz ağdan resetleyebilirsiniz

[color=#FF0000]192.168.1.1/wancfg.cmd[/color]

kullanıcı adı:admin

şifre:admin

24zkr4w.jpg

2mmcydc.jpg

[color=#FF0000]Düzenleme:Eksik Resim[/color]

networkde kac pc oldugunu, hangi ipleri aldıgını hangi sitelere girdiklerini msn konuşmalarını vs.. hepsini bulabilirasisn tabiki bunu anlatmıyacagım bu hacke girer sadece yapılabildiğini bil yeter.

networkde kac pc oldugunu, hangi ipleri aldıgını hangi sitelere girdiklerini msn konuşmalarını vs.. hepsini bulabilirasisn tabiki bunu anlatmıyacagım bu hacke girer sadece yapılabildiğini bil yeter.
Aman bizi de hackleme.

dnz_horoz20 güzelce makinaların sayısını ve paylaşımlarını nasıl buluruz anlatmış.İp aralığını dış ip grubunu yazdığımızda internete bağlı tüm adsl modemlere, makinalara,mevcutsa paylaşımlara ve tabiki port kontrolu ile uzak masaüstü web-ftp sunucusu gibi birçok kaynağa erişim sağlanabilir.

niyetim hack değil hacke karşı koruma saglamaktır. Aynı Networkde çalışırsak neden olmasın hacklerim sorun değil. Programa gelince piyasadaki firewall ları kullanırsanız (ICMP,echo,ping yanıtlarını kapatan) bu program hiç bir işe yaramaz + ADSL modem içinde gecerlidir. Tabiki normal kullanıcıları bulabilrsiniz bu programlar tum aga ICMP paketleri gondererek pc leri bulur.

Eger istemci statik ip , switch ve firewall kullanıyorsa,paylaşımları kapalı,portları kapalı ise bulunması cok zordur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...