Jump to content

Windows Update Edemiyorum..?

Dj iLh4n

Recommended Posts

Başlat>Denetim Masası>Yönetimsel Araçlar>Hizmetler>Otomatik Güncelleştirmeler e çift tıkla ''Başlangıç Türü'' nü ''Otomatik'' yap ve hemen altındaki sekmeden ''Başlat'' tıklayıp > ''Uygula'' sorunun düzelmesi lazım

sorun düzelmedi kardeş halaa zaten daha önceden de öleydi yani bi oynama yapmadım orda hersey senin dediğin gibi bi değişiklik yok..

Aşağıdakileri kopyala bir not defteri aç içine kopyala adını All Update .bat olarak değiştir ve çalıştırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlat, problemini çözmesi lazım.

Öncelikle yardımın icin tesekkürler ama sorun cözülmedi sanırım birsey engelliyor windows update'ti resimde görüldüğü gibi oluyor ama davam ediyor ginee uyguma ama bişey engelliyor onu..

Please register to see this content.

Ayrıca Arkadaşlar Size Sunuda Göstermek İstiyorum Bilgisayarım sağ tık Özellikler ordan Otomatik Güncelleştirmeler tıklıyorum resimde görülen ekran geliyor... buda bana yardım olabilmeniz icin ufak bi bilgi

Please register to see this content.

senin kullandığın işletim sistemi yazılımında otomatik güncelleştirmeler yazılımda modifiye yapılarak kitlenmiş

olabilir güncelleştirme yapamamasının sebebi bu olabilir daha önce yapıyormuydu eğer sistem onarmayı

biliyorsan sistem onarmayı dene yada sistem geri yüklemeyi dene bu özelliği güvenli kipte çalıştırıp yapman lazım sistemi önceki bir uygun tarihe alıyorsun bi dene genede olmuyorsa formatlamaktan başka çare yok

saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...