Jump to content

Laz Virüsü

Kænuni

Recommended Posts

SAYIN MESAJI ALAN KİŞİ,

Su anda pir Laz Virüsü almış puluniysunuz...

Biz, Trabzon-Türkiye'de henüz yeterli teknolojiye sahip olmatuğumuzdan, pu pir MANUEL virüstür!!

Lütfen, çendi hard disçinizdeki püdün tosyalari çendinuz silerek yok edinuz ve bu maili biltuğunuz herçese cönderinuz!!

Pize yardımci oltuğundan dolayi ı çok teşeççür ederuz.

Hacker Temel

Lazlara özel not : Bu bir şaka e-mailidur. Bu Mail'e uyup da hard disçinizdeki tosyalari silmeyinuz !!

ben doğma büyüme Trabzonlu ve şu anda Rizede ikamet eden bi karadenizli olarak böyle bi karadeniz şilvesine ne Trabzonda ne Rizede ne de karadenizin başka bi vilayetinde rastlamış değilim.

ayrıca lazlar Rizenin Pazar Ardeşen Fındıklı Artvinin Hopa ve Arhavi ilçelerinde yaşarlar yani Trabzonda veya karadenizin diğer bölgelerinde lazlar varsa bile azınlıktır.

böyle safça fıkraların neden sürekli karadenizlilere (sizin deyiminizle lazlara) mal edildiğini anlamış değilim.

Ben Rize Pazarlıyım Anlıyacağiniz hakiki Laz'ım ama bu yaşıma kadar boyle bir şive ne duydum ne gordum hangi maL cıkardıysa bu çiveyi bilemiyorum.. Sunu unutmayın En iyi sanatcılar En iyi Basbakanlar En İyi is adamları En iyi Mafyalar En deli kanlı kişiler lazlardır :yahoo:

Ben Rize Pazarlıyım Anlıyacağiniz hakiki Laz'ım ama bu yaşıma kadar boyle bir şive ne duydum ne gordum hangi maL cıkardıysa bu çiveyi bilemiyorum.. Sunu unutmayın En iyi sanatcılar En iyi Basbakanlar En İyi is adamları En iyi Mafyalar En deli kanlı kişiler lazlardır :mellow:

lazların dışındaki insanlarda genetik artıktır değilmi :yahoo:

• 3 hafta sonra ...
nesine bakayım kardesim resmen karadenizlilere sizin deyiminizle lazlara hakaret eden bi yazı

kardeş yok öyle bişey yav neden üstüne alınıyorsun ki geçenlerde de erzurumlunun ayna hikâyesi vardı bende bayburtluyum böyle şeylerde üstüne alınmayacaksınki tadını çıkaracaksın gülmek için yapılmış espiriler sadece :D

ayrıca ben bunu aldım kardeşlerim haberiniz olsun e-mail ile yolladım arkadaşlara :)

ya ben bunu alıntı yaptım dalaga geçme gibide bir niyetim yoktu

okudum hoşuma gitti sen kompleks yapıyorsun bence

arkadaşım yaptığın paylaşıma saygı duyuyorum ama ben bi karadenizli olarak buna kayıtsız kalamazdım

Trabzonlular Laz değildir yukardaki mesajımda da belirtmiştim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...